תיאור התוכנית Windows Genuine Advantage Notifications?

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 905474 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מאמר זה מתאר את המהדורה העדכנית ביותר של היישום Microsoft Windows Genuine Advantage (WGA) Notifications עבור Windows XP. תוכנית זו מדווחת לך אם עותק Windows הוא לא מקורי.

מידע נוסף

Windows Genuine Advantage Notifications עבור Windows XP מדווח אם עותק של Windows XP הוא עותק לא מקורי. הודעות הדיווח מופיעות רק במחשבים שנכשלו בתהליך האימות של WGA ומפעילים עותק לא מקורי של Windows XP. אם אתה מפעיל עותק מקורי מאומת של Windows XP, לא תקבל הודעות דיווח.

כיצד להתקין את Windows Genuine Advantage Notifications

אם תשיג את היישום WGA Notifications עבור Windows XP באמצעות Windows Update או באמצעות Microsoft Update, היישום יותקן במחשב בהתאם להגדרות העדכונים האוטומטיים. במקרים מסוימים, ההתקנה תתבצע בכניסה הבאה למערכת. במהלך ההתקנה, תוכל לסקור את תנאי הרשיון ותהיה לך אפשרות לדחות את העדכון. אם תדחה את העדכון, היישום לא יותקן. לאחר קבלת התנאים והתקנת WGA Notifications, תקבל עדכונים ספציפיים ליישום באופן אוטומטי. לאחר ההתקנה, הכלי WGA Validation יפעל כדי לאמת שהעותק של Windows שנמצא ברשותך מקורי. אם העותק של Windows שברשותך לא יעבור את האימות, תקבל הודעות בפעם הבאה שתבצע הפעלה מחדש ותיכנס למחשב. הודעות אלה ידווחו לך למה תהליך האימות של העותק של Windows שברשותך לא הושלם בהצלחה, ויעניקו לך אפשרויות לפתרון הבעיה. אם עותק Windows שברשותך מקורי, לא תקבל הודעות. אם תוריד ותתקין את WGA Notifications עבור Windows XP ממרכז ההורדות של Microsoft,אשף התקנה יסייע לך בתהליך העדכון. תהליך זה כולל סקירה של תנאי הרשיון ואפשרות לדחות את העדכון. לאחר שתקבל את התנאים ותתקין את WGA Notifications, תקבל עדכונים ספציפיים ליישום באופן אוטומטי.

הערה לאחר ש-WGA Notifications עבור Windows XP הותקן, לא ניתן להסירו מהמחשב. הצהרת הפרטיות של Windows Genuine Advantage מסבירה אילו פרטים נאספים, כיצד נעשה בהם שימוש וכיצד Microsoft מסייע בהגנה על פרטיותך. לקבלת מידע נוסף אודות WGA והגירסה המקורית של Windows, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/genuine/default.aspx?displaylang=he

הודעות

אם העותק של Windows שברשותך לא עובר את אימות גירסת Windows המקורית, תיתקל בתופעות הבאות:
 • הודעות כניסה
  כאשר תיכנס, תראה את ההודעה הבאה בפינה השמאלית התחתונה של המסך:
  You may be a victim of software counterfeiting? (ייתכן שנפלת קורבן לזיוף תוכנה).
  This copy of Windows did not pass genuine Windows validation (עותק זה של Windows לא עבר את אימות גירסת Windows המקורית(.

  בנוסף, תופיע ההודעה הבאה:
  You may be a victim of software counterfeiting? (ייתכן שנפלת קורבן לזיוף תוכנה).
  לחץ על 'פתור כעת' כדי לקבל עזרה בבעיה זו.
  כאשר תראה הודעה זו, לפניך שתי אפשרויות:
  • באפשרותך ללחוץ על פתור כעת כדי להשיג מידע נוסף אודות הסיבות הספציפיות לכשל באימות ולפתור את הבעיה.
  • אם תבחר לא ללחוץ על פתור כעת, תוכל להציג את האפשרות פתור מאוחר יותר וללחוץ עליה לאחר השהיה קצרה. אם תבחר באפשרות זו, תקבל תזכורות תקופתיות, לאחר שתיכנס למערכת, שיציינו כי העותק של Windows אינו מקורי. הודעות אלה מתוארות בהמשך. בנוסף, יופיע סמל באזור ההודעות, שעליו תוכל ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי להציג אפשרויות לקבל מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג גירסה מקורית של Windows.
 • אזור ההודעות
  אם האימות של עותק Windows שברשותך נכשל, תקבל הודעות בחלק התחתון של שולחן העבודה, המציין שהעותק של Windows לא עבר את אימות המקוריות. ניתן ללחוץ על ההודעה או ללחוץ סמל WGA באזור ההודעות כדי לפתוח את דף האינטרנט של כשל אימות Windows Genuine Advantage. דף האינטרנט הזה מספק את פרטי כשל האימות ואת הפעולות שניתן לבצע כדי להפוך את מערכת ההפעלה למקורית.
 • הודעה קבועה בשולחן העבודה
  ההודעה הקבועה בשולחן העבודה היא תמונה שצפה מעל הפינה השמאלית התחתונה של שולחן העבודה. אם העותק של Windows XP שברשותך אינו מקורי, הודעה קבועה תופיע מעל כל חלון פעיל, כדי לציין שהעותק של Windows שברשותך לא עבר את אימות המקוריות. תוכל להשתמש בסמלים שמופיעים כדי לקבל את ההודעה הקבועה. עם זאת, לא ניתן להסתיר אותן באמצעות אובייקטים על שולחן העבודה.
 • שינוי רקע שולחן העבודה
  אם האימות של עותק Windows שברשותך נכשל, שולחן העבודה יוגדר לצבע רקע שחור חלק. תוכל לאפס את הרקע לטפט או לרקע אחר, אך שולחן העבודה יאופס לצבע שחור חלק בכל 60 דקות, עד שהעותק שברשותך יעבור את בדיקת האימות.
בכל פעם שהודעה כזו מופיעה, תוכל לבחור לקבל מידע מעודכן על כישלון האימות הספציפי. הפרטים כוללים פעולות שניתן לבצע כדי לפתור את הבעיה.

מהדורות קודמות

הפעולות הבאות מתארות את התכונות עבור המהדורה העדכנית ביותר של היישום WGA Notifications עבור Windows XP. אם אתה משתמש במהדורה קודמת של WGA Notifications, ייתכן שלא יהיו לך את כל התכונות המתוארות במאמר זה. עם זאת, תקבל מידע מפורט אודות הסיבות הספציפיות לכשל באימות בכל פעם שתקבל הודעה. בנוסף לקבלת אפשרויות כאשר תיכנס, תקבל גם הודעות תקופתיות בזמן שתהיה מחובר. כדי להציג את האפשרויות הזמינות, או כדי לקבל מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג תוכנה מקורית של Microsoft Windows, באפשרותך ללחוץ על ההודעה או על הסמל באזור ההודעות.

מאפיינים

Article ID: 905474 - Last Review: יום שני 01 אוקטובר 2012 - Revision: 10.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Genuine Advantage
 • Microsoft Windows XP Professional
מילות מפתח 
atdownload kbpubtypekc kbsecurity kbexpertiseinter kbhowto KB905474

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com