Опис програми Windows справжнього перевагу сповіщення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 905474 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описано останньому випуску додаток Microsoft Windows Genuine Advantage (WGA) сповіщення для Windows XP. Ця програма сповіщає, якщо копія Windows не є справжньою.

Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити справжнього перевагу сповіщень Windows (KB905474).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Windows справжнього перевагу сповіщення для Windows XP повідомляє, якщо копія Windows XP не є справжньою. протокол IMAP про відображаються лише на комп'ютерах, які не змогли процес перевірки WGA і керуванням копію Windows XP, які не є справжньою. Якщо ви використовуєте перевірювану, справжньої копії Windows XP, ви не будете отримувати сповіщення про протокол IMAP.

Як встановити Windows справжнього перевагу сповіщення

Якщо ви набираєте WGA сповіщення для Windows XP програму через Windows Update або сайт Microsoft Update, додаток буде встановлено на комп'ютері відповідно до параметрів автоматичного оновлення. У деяких випадках установку буде відбуватися під Вільний час вашого наступного входу. Під Вільний час установки ви зможете переглянути умови ліцензії і ви будете мати можливість відмовитися від оновлення. Якщо ви відмовитеся оновлення, додаток не буде установлено. Після прийняття умов та автоматична інсталяція WGA сповіщення ви будете отримувати оновлення, які є специфічними для застосування автоматично.

Після установки засіб перевірки WGA буде працювати до переконайтеся, що ваша копія Windows є автентичною. Якщо ваша копія Windows не проходить перевірку, з'явиться сповіщення під Вільний час наступного перезавантаження і Увійдіть до комп ' ютера. Ці сповіщення повідомить вам, чому ваша копія Windows не успішно завершити процес перевірки і дати вам з варіантів вирішення проблеми. Якщо ваша копія Windows є автентичною, ви не будете отримувати будь-які сповіщення. Якщо ви завантажити та встановити WGA сповіщення для Windows XP з Центру завантаження Microsoft, майстра установки допоможе вам з процесом оновлення. Це включає огляд умови ліцензії і можливість відмовитися від оновлення. Коли ви приймаєте умови та автоматична інсталяція WGA сповіщення, буде автоматичне отримання оновлень, специфічні для застосування.

Примітка Після WGA сповіщення для Windows XP інстальовано, його не можна видалити з комп'ютера. Декларацію про конфіденційність Windows Genuine Advantage пояснює, які відомості збираються, як вони використовуються та як Microsoft допомагає захистити вашу конфіденційність. Щоб отримати додаткові відомості про WGA і справжньої Windows відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Genuine

протокол IMAP про

Якщо ваша копія Windows не пройде перевірки автентичності Windows, буде спостерігаються такі ознаки.
 • Сповіщення про вхід до системи
  Під Вільний час входу, з'явиться таке протокол IMAP, в нижньому правому куті екрана:
  Можливо, ви жертва підробки програмного забезпечення.
  Ця копія Windows не пройшов перевірки автентичності Windows.

  Крім того, з'явиться таке повідомлення:
  Можливо, ви жертва підробки програмного забезпечення.
  Натисніть кнопку "усунення", щоб отримати допомогу з цією проблемою.
  Коли ви бачите це протокол IMAP, у вас таких параметрів:
  • Можна натиснути кнопку Перевірити зараз Щоб отримати додаткові відомості про конкретні причини помилки перевірки і усунення проблеми.
  • Якщо не виконати команду Перевірити зараз, можна переглядати, а потім натисніть кнопку Вирішення пізніше, після короткої затримки. Якщо вибрати цей параметр, ви будете отримувати періодичні нагадування, після входу, що ваша копія Windows не є справжньою. Далі описано ці сповіщення. Ви побачите піктограми в області сповіщень, які ви можете правою кнопкою миші, щоб переглянути параметри для вивчення більше про те, як отримати з автентичною версією Windows.
 • область сповіщень
  Якщо ваша копія Windows не вдається перевірки, ви отримаєте сповіщення в нижній частині робочого столу, яке вказує, що ваша копія Windows не пройшов перевірки автентичності. Можна Клацніть сповіщення або клацніть на WGA динамічна піктограма в області сповіщень, щоб відкрити сторінку Windows справжнього перевагу перевірки провал веб. Цю веб-сторінку дає вам специфіки помилка перевірки і кроки, які ви можете зробити, щоб зробити справжню операційну систему.
 • Стійкі повідомлень
  Стійкі сповіщень є зображення, що плаває вище в правому нижньому куті робочого столу. Якщо ваша копія Windows XP не є справжнім, стійкі сповіщень з'явиться під будь-якого активного вікна, щоб вказати, що ваша копія Windows не пройшов перевірки автентичності. Ви може взаємодіяти з будь-якого піктограми, що відображаються під стійкі сповіщень. Однак, це не приховані з об'єктів на робочому столі.
 • Змінення тла робочого стола
  Якщо ваша копія Windows не вдалося виконати перевірку, робочому столі також можна налаштувати на простому чорному тлі. Фон може скинути, шпалери, або іншого фонового кольору, але робочого стола буде скинуто на рівнині чорний колір кожні 60 хвилин, поки ваша копія Windows проходить перевірку.
Кожного разу, коли з'явиться відповідне протокол IMAP, можна отримати докладну інформацію про конкретні перевірки провал. Інформація включає кроки, які ви можете зробити, щоб вирішити проблему.

Попередні випуски

У попередніх розділах описують функції для самого останнього релізу застосування WGA сповіщення для Windows XP. Якщо запущено попередній реліз сповіщення WGA, може не мати всі функції, описані в цій статті. Однак, ви отримаєте докладну інформацію про конкретні причини відмови часу перевірки кожного разу, коли ви отримали сповіщення. На додаток до отримання параметрів під Вільний час входу, ви також отримаєте періодичні сповіщення до системи. Для перегляду доступних параметрів або дізнатися більше про те, як отримати cправжнє Підтримка програмного забезпечення Microsoft Windows, клацніть сповіщення або піктограму в області сповіщень.

Властивості

Номер статті: 905474 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows Genuine Advantage
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
atdownload kbpubtypekc kbsecurity kbexpertiseinter kbhowto kbmt KB905474 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 905474

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com