Při spuštění PowerPoint 2004 pro Mac se zobrazí chybová zpráva "Chybějící výchozí písma"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 905676 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nainstalovat Microsoft PowerPoint 2004 for Mac Service Pack 2 (SP2) nebo Microsoft Office 2004 for Mac Service Pack 2 (SP2). Při prvním spuštění PowerPoint 2004, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chybí výchozí písma:
Následující písma jsou k dispozici v počítači. Nahradí PowerPoint
Tato písma s podobná písma nebo můžete znovu nainstalovat písma.
MS PGothic
PMingLiU
SimSun
Gulim
Otevřete prezentaci, která používá tyto chybějící písma může být pro chybějící písma nahrazena jinými písmy. Pokud jiný uživatel přihlásí k počítači a spustí PowerPoint poprvé, uživatel může zobrazit stejná chybová zpráva.

Pokud klepnutím zaškrtněte políčko Nezobrazovat mi to znovu není obdržíte chybovou zprávu znovu při otevření prezentace. Však některé textu v prezentaci pravděpodobně nezobrazí podle očekávání.

Poznámka: Poslední tři písma, které jsou uvedeny v chybové zprávě s jejich anglických názvů římské znaky nezobrazí. Tato písma zobrazí v-římské znaky, které jsou příslušné jazykové verze PowerPoint 2004 for Mac.

Příčina

K těmto potížím dochází, pokud platí jedna z následujících podmínek:
 • Office 2004 for Mac instalační program nainstaluje písma do složky písma pro aktuálního uživatele. Však při aktuální uživatel poprvé spustí Office 2004 for Mac, systému Mac OS nezaregistruje písma pro použití podle aktuálně načtené uživatelského profilu. Tento problém nenastává v následující verze Mac OS:
  • Mac OS X 10.4
  • Mac OS X 10.4.1
  • Mac OS X 10.4.2
 • Písma, které byly nainstalovány Office 2004 pro Mac byly zakázány pomocí písmo knihu nebo některým jiným nástrojem správy písmo.
 • Písma, které byly nainstalovány Office 2004 pro Mac byly odstraněny ze složky písma. Složky písma je obvykle v následujícím umístění:
  Mac_HD/Users/ username knihovna/písma

Řešení

Pokud písma zakázáno nebo není odstraněn, odhlaste se a přihlaste se k počítači. Případně restartujte počítač. Obě tyto akce zavřete a znovu načíst profil uživatele. Proto písma bude správně registrován v profilu uživatele. Při restartování PowerPoint 2004 by není obdržíte chybovou zprávu.

Pokud písma byly zakázány nebo odstraněny ze složky písem, znovu povolte nebo přeinstalování písma.

Poznámka: Při prvním spuštění PowerPoint 2004, musí používat všichni uživatelé v počítači Toto rozlišení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 905676 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft PowerPoint 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprofiles kbuser kbfont kbtshoot kbprb KB905676 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:905676

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com