Omezit velikost souboru e-mailové zprávy, které chcete stáhnout v aplikaci Outlook 2003 nelze použít klienta IMAP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 905872 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při stahování e-mailové zprávy v aplikace Microsoft Office Outlook 2003 pomocí klienta Internet Message Access Protocol (IMAP), nelze omezit velikost souboru e-mailové zprávy, které chcete stáhnout do počítače.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven opravou hotfix, která je nyní zahrnutá v aktualizaci Service Pack. Pokud jste nainstalovali nejnovější aktualizaci Office 2003 service pack, nemají instalaci opravy hotfix.

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 3. Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Office 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Po instalaci aktualizace service pack, postupujte podle kroků uvedených v části „ Jak povolit tuto opravu hotfix „ článku nastavit klíč registru
IMAPMessageDownloadSizeLimit
a aktivaci opravy hotfix.

Informace o opravě hotfix

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v balíček Hotfix datem 6. prosinci 2005. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
899340Popis balíčku opravy hotfix 2003 následujícího po aktualizaci Pack 2: 6. prosincem 2005

Jak povolit opravu hotfix

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Ukončete aplikaci Outlook 2003.
 2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Options\Mail
 4. Jakmile vyberete klíč zadaný v kroku 3, v nabídce Úpravy přejděte na podnabídku Nový a klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 5. Zadejte IMAPMessageDownloadSizeLimit a stiskněte klávesu ENTER.
 6. IMAPMessageDownloadSizeLimit klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 7. V poli Údaj hodnoty zadejte 100 a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud nastavíte hodnotu 100, zadejte zprávy, které jsou větší než 100 bajtů nebude stažen. Hodnota DWORD 100 desítkové představuje 100 bajtů. 0x100 v šestnáctkové soustavě rovná 256 bajtů. Můžete upravit tuto hodnotu omezit velikost e-mailové zprávy, které chcete stáhnout. Chcete-li to provést, změnit hodnotu v poli Údaj.
 8. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec a ukončete Editor registru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Office 2003 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 905872 - Poslední aktualizace: 25. září 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbregistry kboffice2003sp3fix kbemail kbexpertiseinter kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB905872 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:905872

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com