Sunucunun büyük/küçük harf duyarlı olmayan harmanlama olarak bulunur ve Project Server 2003 veritabanını barındıran SQL Server 2000 çalıştıran bir sunucu performansı nasıl artırılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 906687 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, sunucunun büyük/küçük harf duyarlı olmayan harmanlama sahiptir ve bir Microsoft Office Project Server 2003 veritabanını barındıran Microsoft SQL Server 2000 çalıştıran bir sunucu performansı nasıl artırılır.

Daha fazla bilgi

Önemli Bu değişiklik, yalnızca SQL Server 2000 çalıştıran bir büyük/küçük harf duyarlı olmayan harmanlama sunucusunda etkinleştirin. Performansı kaydetme sırasında oluşabilir işlemi veya arka uç tablolar için yazıyorsanız, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda herhangi bir zamanda:
 • Lotlar, kaydetme söz konusu kaynak vardır işlemi. Önerilen bir kurumsal kaynak havuzu içinde kaynakları 1500 2000 sayısıdır.
 • SQL Server 2000 çalıştıran bir sunucunun büyük/küçük harf duyarlı olmayan harmanlama şekilde ayarlandı. Seçme sorgusu kaydetme sırasında çalıştırılan tüm küçük harfleri benzersizliğini kaynak adları için izin vermek için metin dönüştüren işlemi dizeler. SQL Server 2000 çalıştıran bir sunucunun büyük/küçük harf duyarlı olmayan harmanlama olarak kullanmak üzere ayarlandığında seçim sorgusu gereklidir. Ancak, başka bir adım seçme sorgusu için query process ekler. Harmanlamayı büyük/küçük harf duyarlı olduğunda, bu adım gerekli değildir.
Hem SQL Server çalıştıran bir büyük/küçük harf duyarlı olmayan bir işbirliği sunucusunun ve Project Server 2003 performansı artırmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin.

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
 1. Microsoft Office Project Server 2003 Service Pack 2a'yı yükleyin (SP2a).

  Project Server 2003 Service Pack 2a hakkında'daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  873458En son Project Server 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir
 2. Project Server 2003 bağlantı bilgileri aracını içeren klasörü bulun. Daha sonra ConnInfo.exe ' ı çift tıklatın.

  Project Server 2003 çalıştıran aracı, bilgisayarda aşağıdaki klasörde bulunur ConnInfo.exe:
  drive: \Program Files\Microsoft office Project Server 2003\Bin\1033
  ConnInfo.exe aracını karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1d30b672-baa0-4030-b036-323b216d7264
 3. SQL Server</a0> kutusundaki varolan değeri sona erdikten sonra aşağıdakileri yazın:
  ; SqlCaseInsensitive = true;
 4. Kaydet ' i tıklatın.
 5. Project Server 2003 bağlantı bilgileri aracından çıkın.
Not Project Server 2003 bağlantı bilgileri Aracı'nı başlatırsanız, SqlCaseInsensitive dize şimdi olduğunu görürsünüz eksik. Project Server 2003 bağlantı bilgileri iletişim kutusu ayarlarını SQLCaseInsensitive dize re-adding olmadan kaydederseniz, SQLCaseInsensitive dize bağlantı dizesi kaldırılacaktır. Bu nedenle, değişiklik devre dışı bırakılacak. Project Server 2003 bağlantı bilgileri aracın her zaman SQLCaseInsensitive dize eklemeniz gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 906687 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Project Server 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbservicepack kbupdate kbprojectserver2003sp2fix kbfix kbbug kbhowto KB906687 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:906687

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com