TechNet Destek Web Yayını: ortak klasör çoğaltma sorunlarını giderme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 907304 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Oturum özeti


15 Aralık 2005, Perşembe

Bu destek Web yayınında, biz ortak klasör çoğaltma işlemine genel bakış sağlar. Sorun alanını azaltarak ortak klasör çoğaltması sorunlarını giderme tartışacağız. Biz de hakkında hangi verilerin ele al?nmaktad?r toplama ve ne ortak klasör çoğaltma sorunlarını gidermek için kullanılacak araçlar.

Mohammad Afzal tarafından sunulan düzeyi 300 oturumdur.

Mohammad Afzal Microsoft Exchange yükseltme grubuna bir yükseltme destek mühendisi olur. He Exchange 4.0 değişiminden Exchange Server 2003'ün tüm sürümleri destek içerir. Kendi uzmanlık, Exchange kümeleme ve Exchange deposu, Recipient Update Service, hata kurtarma, ortak klasör çoğaltması, ADC, dizin yineleme, geçiş ve birlikte bulunma, Exchange performans dahil olmak üzere sunucu yönetimi olur.

Sunuyu görüntüleme


Bu resmi kapatBu resmi aç
Görünüm thisOn isteğe bağlı kayıt
Görüntülemek için bu bağlantıyı tıklatın: wc121505/manifest.xml'); "> Viewthis isteğe bağlı kayıt (Uzunluğu: 58minutes)Bu Windows Media Akış arşiv 28.8 Kbps veya daha hızlı bir Internet bağlantısı gerektirir ve minimum ekran çözünürlüğü 800 X 600 ile en iyi şekilde görüntülenir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Çevrimdışı
Çevrimdışı viewingdownload-Nothwind Traders çevrimdışı görüntüleme için sabit disk sürücüsünün bu yayın bir kopyasını karşıdan yüklemek istiyorsanız, bunu karşıdan yükleyebileceğiniz ayrı bir dosya olarak (kendi kendine ayıklanan .exe) veriyoruz.

Ek kaynaklarBu resmi kapatBu resmi aç
PPT
Sunuyu yükle -Bu da bir Microsoft PowerPoint (.ppt) dosyası.
Slaytları bir kopyasını istiyorsanız, kullanma PowerPoint andyou yoksaPowerPointViewer (1,911 KB).

Bu resmi kapatBu resmi aç
Dökümü
Bu olaydan bu tür dökümü


Bu yayın hakkında bilgi ver


Destek Web yayınları giriş

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki destekli sorun giderme Sihirbazı'nı, Exchange Server 2003 için ortak klasör çoğaltması sorunlarını gidermenize yardımcı olur.


Özellikler

Makale numarası: 907304 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbhowto kbmt KB907304 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 907304

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com