Windows 2000'de ayrıntılı sorun giderme bilgileri toplamak, klasör yeniden yönlendirme günlüğünü etkinleştirme hakkında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 907355 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft Windows 2000'de ayrıntılı sorun giderme bilgileri toplamak için günlüğe kaydetme ve klasör yeniden yönlendirme özelliğini etkinleştirmeniz açıklamaktadır. Istemci bilgisayarda klasör yeniden yönlendirme hataları araştırma bu ayrıntılı sorun giderme bilgileri yararlıdır.

Daha fazla bilgi

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sistemini yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.

Uygulama günlüğüne olaylar günlüğe yazılırken yanı sıra, klasör yeniden yönlendirme, Grup ilkesi sorunlarını gidermek için kullanabileceğiniz ayrıntılı bir günlüğü sağlar. Varsayılan olarak, klasör yeniden yönlendirme istemci tarafı uzantıları (CSE günlüğü yalnızca hataların günlüğünü tut ayarlanır). Gereksiz disk alanı kullanmaktan kaçınmaktır, klasör yeniden yönlendirme özelliğini güvenlik güncelleþtirmesini daà ° varsayılan ayarında oturum bırakın.

Istemci bilgisayarda oturum açan ve klasör yeniden yönlendirme özelliğini etkinleştirmek için şu adımları izleyin:
 1. Klasör yeniden yönlendirme günlüğe kaydetmeyi etkinleştirmek istediğiniz bilgisayara oturum açın.

  Not Yönetici olarak oturum açmalısınız.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, kutusuna regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  Hkey_local_machıne\software\microsoft\windows NT\CurrentVersion\Diagnostics
 4. Düzen menüsünden Yeni ' nin üzerine gidin ve DWORD</a1>'ı tıklatın.
 5. FdeployDebugLevel yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. FdeployDebugLevel sağ tıklatın, Değiştir ' i tıklatın, 0x0000000F <a2>Değer verisi</a2> kutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın.

  Not FdeployDebugLevel aşağıdaki değerler olabilir:
  • Sıradan: 0x00000000
  • Verbose: 0x0000000F
  FdeployDebugLevel değeri 0x00000000 varsayılandır.
Önemli Sorun giderme işlemi tamamladığınızda, kaynakları serbest bırakmak için klasör yeniden yönlendirme günlüğü devre dışı bırakın.

Özellikler

Makale numarası: 907355 - Last Review: 24 Mayıs 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB907355 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:907355

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com