Nelze znovu připojit k bezdrátové síti, který používá skryté SSID po ručně odpojit od sítě v počítači se aktualizace Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 907405 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) - založené počítač nakonfigurován pro připojení k bezdrátové síti. Ručně odpojit od bezdrátové sítě, který používá identifikátor sady skryté (non-broadcast) služby (SSID). V tomto scénáři nelze připojit k bezdrátové síti používá skryté SSID automaticky nebo ručně. Navíc bezdrátové sítě používá skryté SSID je již zobrazen v okně Připojení bezdrátové sítě.

Poznámky
 • Okno Bezdrátové připojení sítě můžete získat přístup klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu připojení bezdrátové sítě v oznamovací oblast a klepnutím na příkaz Zobrazit dostupné bezdrátové sítě.
 • Můžete připojit k bezdrátové síti používá skryté SSID, pokud odebrat a potom znovu vytvořte profil SSID sítě v seznamu Upřednostňované sítě.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalována aktualizace Windows XP SP2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Ndisuio.sys5.1.2600.262614,59208. Března 200501: 39X86SP2SP2QFE
Netshell.dll5.1.2600.27671,705,4723. 10. 200520: 28X86SP2SP2QFE
Wzcdlg.dll5.1.2600.2767383,4883. 10. 200520: 28X86SP2SP2QFE
Wzcsapi.dll5.1.2600.276752,7363. 10. 200520: 28X86SP2SP2QFE
Wzcsvc.dll5.1.2600.2767474,6243. 10. 200520: 28X86SP2SP2QFE
Xpsp3res.dll5.1.2600.276721,50430. 9. 200523: 29X86SP2SP2QFE

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Po instalaci této opravy hotfix můžete konfigurovat počítač automaticky připojit ke konkrétní bezdrátové sítě, který používá skryté SSID. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz ncpa.cpl a potom klepněte na tlačítko OK.
 2. V okně Síťová připojení klepněte pravým tlačítkem myši na Bezdrátové připojení k síti a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. V dialogovém okně Vlastnosti připojení bezdrátové sítě klepněte na kartě Bezdrátové sítě.
 4. V seznamu Upřednostňované sítě klepněte na název SSID profil pro bezdrátovou síť používá skryté SSID a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 5. Klepněte na kartu připojení, klepnutím vyberte připojit, pokud je tato síť v dosahu a potom klepněte na tlačítko OK.
 6. Klepněte na tlačítko OK zavřete dialogové okno Vlastnosti připojení bezdrátové sítě.
 7. Zavřete okno Síťová připojení.
Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 907405 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe kbpubtypekc KB907405 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:907405

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com