Pokud se pokusíte přidat velký počet souborů PST do e-mailového profilu v aplikaci Outlook 2003, některé soubory PST se nepřidají. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 907651 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přidání šarže soubory osobních složek (PST) do e-mailového profilu v aplikace Microsoft Office Outlook 2003 některé soubory PST může být přidán. Navíc se zobrazí následující chybová zpráva při pokusu o přidání těchto souborů PST e-mailový profil programově:
Aplikace Outlook se nepodařilo přidat osobní úložiště relace.
Případně se zobrazí následující chybová zpráva při pokusu o přidání těchto souborů PST e-mailový profil pomocí dialogové okno Vytvořit nebo otevřít datový soubor Outlook v aplikaci Outlook 2003:
Nedostatek paměti nebo systémových prostředků. Zavřete některá okna nebo programy a akci opakujte.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Outlook 2003 přidělí více paměti pro ukládání do mezipaměti soubory PST než dřívější verze aplikace Microsoft Outlook. Po povolení této opravy hotfix aplikace Outlook 2003 přidělí stejné množství paměti jako dřívější verze aplikace Outlook pro ukládání do mezipaměti soubory PST.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven opravou hotfix, která je nyní zahrnutá v aktualizaci Service Pack. Pokud jste nainstalovali nejnovější aktualizaci Office 2003 service pack, nemají instalaci opravy hotfix.

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 3. Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Office 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Po instalaci aktualizace service pack, postupujte podle kroků uvedených v části „ Jak povolit opravu hotfix „ článku nastavit klíč registru
UseLegacyCacheSize
a aktivaci opravy hotfix.

Informace o opravě hotfix

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v aplikaci Outlook 2003 post-Service Pack 2 Hotfix balíčku s datem dřívějším 6. prosinci 2005. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
899340Popis balíčku opravy hotfix 2003 následujícího po aktualizaci Pack 2: 6. prosincem 2005

Jak povolit opravu hotfix

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Ukončete aplikaci Outlook 2003.
 2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\PST
 4. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 5. Zadejte UseLegacyCacheSize a stiskněte klávesu ENTER.
 6. UseLegacyCacheSize klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 7. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
 8. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec a ukončete Editor registru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Office 2003 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 907651 - Poslední aktualizace: 15. října 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbregistry kboffice2003sp3fix kberrmsg kboffice2003presp3fix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbpubtypekc kbqfe KB907651 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:907651

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com