Outlook 2003'te e-posta profilinize çok sayıda .pst dosyası eklemeye çalıştığınızda .pst dosyalarının bazıları eklenmeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 907651 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemeyle ilgili bilgi içerir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini nasıl geri yükleyeceğinizi bildiğinizden emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makaleyi inceleyin:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2003 e-posta profilinize çok sayıda kişisel klasörler dosyalarını (.pst) eklemeye çalıştığınızda .pst dosyalarının bazıları eklenmeyebilir. Ayrıca, e-posta profilinize bu .pst dosyalarının programsal olarak eklemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Outlook, oturuma kişisel depoyu ekleyemedi.
Alternatif olarak, Outlook 2003'te Oluştur veya Aç Outlook veri dosyası iletişim kutusunu kullanarak e-posta profilinize bu .pst dosyaları eklemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bellek veya sistem kaynakları yetersiz. Bazı pencere ya da programları kapatın ve yeniden deneyin.

Neden

Bu sorun, Outlook 2003 .pst dosyası Microsoft Outlook'un önceki sürümlerinden önbelleği için daha fazla bellek ayırır. nedeniyle oluşur. Bu düzeltmeyi etkinleştirdikten sonra Outlook 2003 .pst dosyaları önbelleğe alma, Outlook'un önceki sürümlerinde olarak aynı bellek miktarını ayırır.

Çözüm

Bu sorun ilk olarak artık bir hizmet paketinin içerdiği düzeltmeyle giderilmiştir. En son Office 2003 hizmet paketini yüklediyseniz, bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekmez.

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 3'de düzeltilmiştir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Hizmet paketini yükledikten sonra makaleyi
UseLegacyCacheSize
kayıt defteri anahtarını ayarlayın ve düzeltmeyi etkinleştirmek için "düzeltmeyi etkinleştirmek Yükleme" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Düzeltme bilgileri

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, 6 Aralık 2005 tarihli Outlook 2003 post-Service Pack 2 düzeltme paketinde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
899340Açıklama, Outlook 2003 Service Pack 2 sonrası düzeltme paketi: 6 Aralık 2005'in açıklaması

Düzeltmeyi etkinleştirmek için

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.
 1. Outlook 2003'ten çıkın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, kutusuna regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\PST
 4. Düzen menüsünden Yeni ' nin üzerine gidin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 5. UseLegacyCacheSize yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. UseLegacyCacheSize ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 7. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 8. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak için Çık ' ı tıklatın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 3 ' giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 907651 - Last Review: 15 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbregistry kboffice2003sp3fix kberrmsg kboffice2003presp3fix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbpubtypekc kbqfe KB907651 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:907651

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com