Inteligentního filtrování zpráv v Exchange Server 2003 neprovádí kontrolu zpráv, které jsou větší než 3 MB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 907691 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje události, která může být zaprotokolována zpráva, která je větší než 3 MB prohledávání inteligentního filtrování zpráv (MMF). MMF nekontroluje zprávy, které jsou větší než 3 MB.

Poznámka: MMF je k dispozici jako doplněk pro původní verzi 2003 Microsoft Exchange Server a Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1). MMF je však součástí Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2).

Další informace

Po povolení doplňku MMF v Exchange Server 2003 nebo MMF funkce v Exchange Server 2003 SP2, v protokolu aplikace může být zaznamenána následující událost:

ID události: 7515
Kategorie: Protokol SMTP
Zdroj: MSExchangeTransport
Typ: Chyba Zpráva: Došlo k pokusu o Microsoft Exchange Intelligent Message Filter k filtrování zprávy s IDID_Number>, Priority_Number Z smtp:E-mail_ID a předmět Subject_Text. Tato zpráva nebude filtrována. Kód chyby je 0x800710f0.

Tato událost je protokolována, jestliže MMF se pokusí skenovat zprávu, která je větší než 3 MB. V tomto scénáři můžete ignorovat tuto událost. Při této události, message vyhledávání se nezdaří. Zpráva MMF prochází bez skenovaných.

MMF není navržena, aby kontroloval zprávy, které jsou větší než 3 MB. Nevyžádané e-mailové zprávy obvykle nejsou větší než 3 MB, protože nákladnější odesílání velkých zpráv.

Vlastnosti

ID článku: 907691 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbinfo kbmt KB907691 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:907691

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com