Akıllı ileti filtresi Exchange 2003 Server 3 MB'DEN büyük olan iletiler taraması yapmaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 907691 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, akıllı ileti filtreleme (IMF) 3 MB'DEN büyük bir ileti taradığında olay günlüğe kaydedilebilir. 3 MB'DEN büyük olan iletiler, IMF taramaz.

Not IMF bir eklenti, Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1) ve Microsoft Exchange Server 2003'ün orijinal sürümüne yönelik olarak kullanılabilir. Ancak, IMF Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2) ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi

Eklenti IMF etkinleştirildikten sonra Exchange Server 2003 veya IMF özelliği Exchange Server 2003 SP2, uygulama günlüğüne aşağıdaki olay günlüğe kaydedilebilir:

Olay KIMLIĞI: 7515
Kategorisi: SMTP Protokolü
Kaynak: MSExchangeTransport
Tür: Hata iletisi: Microsoft Exchange Akıllı ileti Filtresi iletiye kimlikli süzmek denendi bir hata oluştu <ID_Number >,Priority_Number Gelen smtp: E-mail_ID ve konu Subject_Text. Bu iletinin süzülecek değil. 0X800710f0 hata kodudur.

Bu olay, IMF 3 MB'DEN büyük bir ileti taranacak çalıştığında günlüğe kaydedilir. Bu senaryoda, bu olay rahatlıkla yoksayabilirsiniz. Bu olay günlüğe kaydedildiğinde, iletinin tarama başarısız olur. Iletinin, taranan olmadan IMF geçirir.

IMF 3 MB'DEN büyük olan iletiler taramak için tasarlanmıştır. Genelde, daha büyük iletiler göndermek için maliyetleri için istenmeyen e-posta iletileri 3 MB'DEN büyük değildir.

Özellikler

Makale numarası: 907691 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB907691 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:907691

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com