Použití aplikace Groove prostřednictvím brány firewall

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 907740 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak používat Microsoft Office Groove 2007 nebo dřívější verze aplikace Groove, když brána firewall. Kromě toho tento článek popisuje, které porty a zdrojů vyžaduje aplikace Groove a porty, které umožňují Groove pracovat efektivněji.

Informace v tomto článku platí také pro 2007 Groove prostorů v 2010 pracovního prostoru služby Microsoft SharePoint.

Další informace

Omezte přístup do sítě a jsou navrženy brány firewall. Pokud blokování brány firewall není v cestě mezi dvěma zařízeními, které spolupracují s aplikací Groove, Groove výměnu dat používá jednoduché symetrické dopravy SSTP (Protocol) přes TCP/IP. Protože většina společností Konfigurace bran firewall umožnit zaměstnanci přístup k webu, aplikace Groove využívá k odesílání a přijímání informací při aplikaci Groove nemůže navázat přímé připojení přes SSTP této existující konfigurace. Tato technika je znám jako tunelování HTTP.

Aplikace Groove pracuje efektivněji, pokud uživatelé mohou navázat přímé připojení pomocí SSTP přes TCP/IP. Brány firewall mohou být nakonfigurovány mnoha různými způsoby. Tyto konfigurace určit typy paketů, které brána firewall umožňuje branou firewall k Internetu a typy paketů, které brána firewall umožňuje z Internetu za bránou firewall. Pokud je počítač se spuštěnou službou Groove za proxy nebo firewall, která umožňuje pouze odchozí připojení, aplikace Groove pomocí připojení HTTP nebo SSL k serveru aplikace Groove relay, takže je stále možné komunikace. Toto připojení HTTP nebo SSL aplikace Groove, server pro předávání bude pracovat i mezi dvěma sítěmi, které jsou za proxy nebo firewall, umožňuje pouze odchozí připojení.

Aplikace Groove lze použít typy dodatečné dopravní, které pracují na nižší náklady výkon než standardní připojení HTTP přes některé brány firewall a proxy servery. Aplikace Groove používá následující ostatní typy připojení:
  • HTIP/SSL připojení, které slouží k připojení k serveru relay přes port 443 proxy protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL)
  • Slouží k připojení k serveru prostřednictvím portu 2492 přenosového SOCKS proxy SOCKS připojení
  • Připojení HTTP, které používají různé mechanismy zachovat připojení TCP pro více operací
Pokud vaše společnost chce konfiguraci brány firewall povolit komunikaci aplikace Groove, otevřete odchozí připojení TCP na portech 80 a 443 protokolu HTTP a SSL. Tyto porty mohou být již otevřen pro jiné weby. Nejlepší výkon také povolte příchozí a odchozí připojení TCP na portu 2492 pro SSTP. SSTP je nativní protokol peer-to-peer pro aplikace Groove.

Vlastnosti

ID článku: 907740 - Poslední aktualizace: 27. dubna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Groove Virtual Office 3.0 File Sharing Edition
  • Groove Virtual Office 3.0 Professional Edition
  • Groove Virtual Office 3.0 Project Edition
  • Groove Virtual Office 3.1 File Sharing Edition
  • Groove Virtual Office 3.1 Professional Edition
  • Groove Virtual Office 3.1 Project Edition
  • Microsoft Office Groove 2007
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbinfo kbmt KB907740 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:907740

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com