Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2 çalışan bilgisayarlar için Güncelleştirme Toplaması 908250 kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 908250 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

™zet

Microsoft, Güncelleştirme Toplaması 908250'yi yayımladı. Bu güncelleştirmenin Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2 çalışan bilgisayarlara yüklenmesi amaçlanmıştır. Güncelleştirme Toplaması 908250, Microsoft Yükleme Merkezi'nden ve Microsoft Windows Update sitesinden edinilebilir. Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2 hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
900325 Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2

Daha fazla bilgi

Giderilen sorunlar

Güncelleştirme Toplaması 908250, Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2'deki aşağıdaki sorunları giderir:
 • Elektronik Program Rehberi, DVB-T kanallarını karışmış olarak gösteriyor.

  Terrestrial Digital Broadcasting Services (DVB-T) sinyalinin yayınlandığı bölgelerde, Elektronik Program Rehberi'nde kanalların karışmasına neden olan bir sorun belirlenmiştir. Bu sorun, bu güncelleştirme ile giderilir. Elektronik Program Rehberi'ni bu güncelleştirmeden önce yüklerseniz, bu güncelleştirmeyi uygulamanız, kanalları yeniden taramanız ve sonra da yeni bir Elektronik Program Rehberi karşıdan yüklemeniz gerekebilir.
 • DVB-T hizmetleri bulunamıyor.

  DVB-T sinyalinin yayınlandığı bölgelerde, kullanıcılar sinyal türü olarak DVB-T sinyalini seçtikten sonra TV hizmetlerinin bulunamamasına neden olan bir sorun belirlenmiştir. Bu güncelleştirme, bu sorunu giderir.
 • Aktarım denetimleri kullanıldıktan sonra Teleteks altyazıları kayboluyor.

  Teleteks desteği sağlanan bölgelerde, kullanıcılar duraklatma, ileri sarma, geri sarma veya yürütme gibi aktarım denetimleri kullandıklarında Teleteks altyazılarının kaybolmasına neden olan bir sorun belirlenmiştir. Bu güncelleştirme, bu sorunu giderir.
 • DVD oynatan bir bilgisayarı askıya aldığınızda veya hazırda beklettiğinizde geri çağırırken bir kayıttan çalma başlatma hatası oluşuyor.

  Bazı bilgisayarlarda, DVD oynatan bilgisayarı askıya aldığınızda veya hazırda beklettiğinizde, geri çağırırken bir kayıttan çalma başlatma hatası alırsınız. Bu güncelleştirme, bu sorunu giderir.
 • Bazı üçüncü taraf TV yazılımlarıyla birlikte çalışabilirlik.

  Bazı bilgisayarlarda ek üçüncü taraf TV yazılımları bulunur. Bu güncelleştirme, üçüncü taraf TV yazılımlarının Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2 ile daha iyi çalışmasını sağlar.
 • Ek optik medya sürücüleri desteği.

  Güncelleştirme Toplaması 908250 yüklendiğinde, Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 2, Matsushita DVD RAM UJ-846s sürücüleri destekler.

Güncelleştirme Toplaması 914548, Güncelleştirme Toplaması 908250'nin yerini alır

Windows XP Media Center Edition 2005 için Nisan 2006 Güncelleştirme Toplaması 914548, 908250 Güncelleştirme Toplaması'nın yerini alır.

Windows XP Media Center Edition 2005 için Güncelleştirme Toplaması 914548'i karşıdan yüklemek için, aşağıdaki Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/?kbid=914548

Media Center Teknik Desteği

Microsoft Windows XP Media Center Edition donanım aygıtınıza veya sisteminize eklendiği için, bu yazılıma yönelik teknik destek ve yardım donanım üreticisi tarafından sağlanır. Üreticiniz kurulumunuzu belirli aygıt sürücüleri gibi benzersiz bileşenler ve donanım performansını en üst düzeye çıkarmaya yönelik olan isteğe bağlı ayarlar içerecek biçimde özelleştirmiş olabilir. Windows XP Media Center Edition ile ilgili olarak teknik yardım almanız gerekirse, doğrudan üreticinize başvurun; çünkü, donanımınıza yüklenmiş olan yazılımı desteklemek üzere en nitelikli kişi üreticinizdir.

Aşağıdaki Microsoft Web sitesinde, Windows XP Media Center Edition ürün bilgileri Web sitesini de ziyaret edebilirsiniz: http://www.microsoft.com/turkiye/windowsxp/mediacenter/default.mspx

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği ile ilgili örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 908250 - Last Review: 7 Kasım 2006 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kberrmsg KB908250

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com