Můžete obdržet "přístup odepřen" nebo "oprávnění odepřen" skriptování chybová zpráva při procházení zabezpečeného webu, který obsahuje více rámců

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908356 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud aplikace Internet Explorer je nakonfigurována pro použití souboru automatické konfigurace (PAC) proxy při procházení zabezpečeného webu, který obsahuje více rámců se může zobrazit následující chybové zprávy skriptování:

Zpráva 1
Přístup byl odepřen
Zpráva 2
Oprávnění byla odepřena

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Internet Explorer nelze správně vyhodnotit zóny zabezpečení Internetu před dokončením zpracování souboru PAC. Pokud k tomu dojde, Internet Explorer může přiřadit URL neočekávané zóny.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, přidejte web, který je ovlivněna zóně zabezpečení Důvěryhodné servery v aplikaci Internet Explorer. Postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
  2. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Internet možnosti.
  3. Na kartě zabezpečení klepněte na položku Důvěryhodné servery a potom klepněte na tlačítko servery.
  4. Do pole Přidat tento webový server do zóny zadejte adresu URL webu, který je ovlivněna a klepněte na tlačítko Přidat.
  5. Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Můžete také nakonfigurovat nastavení aplikace Internet Explorer pomocí Zásady skupiny. Další informace o postupu instalace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Správa funkce Windows XP Service Pack 2 pomocí Zásady skupiny
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457144.aspx

Další informace

Konfiguraci aplikace Internet Explorer použití souboru PAC určit server proxy musí být použit pro přístup URL. Stejně jako používá seznam výjimek serveru proxy, aplikace Internet Explorer používá k určení zóny URL soubor PAC.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
884430Zóny zabezpečení nesprávné je přiřazena domovská stránka, pokud používá soubor automatické konfigurace (PAC) proxy k určení nastavení serveru proxy

Vlastnosti

ID článku: 908356 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbprb KB908356 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:908356

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com