Microsoft Windows Update Web sitesinde veya Microsoft Update Web sitesinde bir özel güncelleştirme sunulursa önceki bazı güncelleştirmeler yüklenemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 908480 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
 • Aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ve kullanılabilir güncelleştirmeleri taramak üzere birini ziyaret edin:
  • Microsoft Windows güncelleştirmesi
  • Microsoft Update
 • Tarama tamamlandıktan sonra diğer güncelleştirmelerden ayrı olarak yüklenmesi gereken özel bir güncelleştirme sunulur.
 • Özel güncelleştirmeyi yüklemeyin.
Bu senaryoda, bilgisayarda gerekli olan önceki bazı güncelleştirmeler önerilebilir değil. Ayrıca, Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) aracını çalıştırırsanız, güvenlik güncelleştirmelerinin bazıları eksik olabilir.

Neden

Özel güncelleştirmeler, Windows Update Web sitesinden ve Microsoft Update Web sitesini ilk listeleyin. Özel güncelleştirmeler daha önce yayımlanmış olan güvenlik güncelleştirmeleri içeriyor olabilir. Özel Güncelleştirmeyi yüklemezseniz, bilgisayarın halen gizli güncelleştirmelerin hala gerekebilir veya özel bir güncelleştirme tarafından değiştirilen.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, özel güncelleştirmeyi gizlemek ve sonra daha önce gizlenmiş veya değiştirilen güncelleştirmeleri tarayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Özel güncelleştirme gizleyin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Microsoft Internet Explorer'ı başlatın.
  2. Araçlar menüsünde, Windows Update ' i tıklatın.
  3. Özel ' i tıklatın.
  4. Güncelleştirmeleri gözden geçir ve yükle'yi tıklatın.
  5. Güncelleştirmeler Web sayfasının ilk bölümünde, özel güncelleştirme genişletin.
  6. Bu güncelleştirmeyi bir daha gösterme onay kutusunu seçmek için tıklatın.

   NotBu güncelleştirmeyi bir daha gösterme onay kutusu kullanılabilir değilse, değiştirilen güncelleştirme solunda bulunan onay kutusunu tıklatıp temizleyin. Bu güncelleştirmeyi bir daha gösterme onay kutusunu tıklatıp seçin.
  7. Gözden geçirin ve güncelleştirmeleri yükle'yi tıklatın.
 2. Güncelleştirmeleri yeniden tarayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Internet Explorer'ı başlatın.
  2. Araçlar menüsünde, Windows Update ' i tıklatın.
  3. Özel bir güncelleştirme tarafından değiştirilen güncelleştirmelerin BIR listesi görüntülenir. Yüklemek istediğiniz güncelleştirmeleri tıklatıp seçin ve gözden geçirin ve güncelleştirmeleri yükle'yi tıklatın.
  4. Güncelleştirmeleri Yükle'yi tıklatın ve sonra da görüntülenen Ek yönergeleri izleyin.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme, Windows Update Web sitesini veya Microsoft Update Web sitesinde aşağıdaki kategori açıklamalarından biri kullanılıyorsa, özel bir güncelleştirmenin olabilir:
 • Yüksek öncelikli güncelleştirmeler
  Bu kategoride listelenen güncelleştirmelerin, sistem genelinde efektleri veya adres birden fazla sorunu olabilir. Yüksek ã¶ncelikli bir güncelleþtirme, diğer güncelleştirmelerden ayrı olarak yüklenmesi gerekir. Yüksek ã¶ncelikli bir güncelleþtirme yükleyin ve sonra Windows Update veya Microsoft Update giriş bilgisayarı başka bir yüksek öncelikli güncelleştirmelerin gerekli olup olmadığını görmek için sayfaya dönmek öneririz.
 • Bu güncelleştirmelerin gerekir yüklenmesi ayrı ayrı
  Bu kategoride listelenen güncelleştirmelerin, sistem genelinde efektleri veya adres birden fazla sorunu olabilir. Şimdi listelenir ve sonra yeniden denetleyin güncelleştirmeleri yüklemenizi öneririz. Windows güncelleştirmesini veya Microsoft Update giriş sayfasına kalan güncelleştirmeleri yeniden denetleyerek başlatın.

Referanslar

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
906304Bir özgün yayın sürümü Windows Server 2003'ün üzerindeki Windows Update veya Microsoft Update Web sitesinde güncelleştirmeleri taramak için kullanıyorsanız, güncelleştirme öneriliyor
MBSA hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
895660Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2.0 kullanıma hazır

Özellikler

Makale numarası: 908480 - Last Review: 29 Eylül 2005 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Update
 • Microsoft Windows Update
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbupdateissue kbwinupdwebsite kbsetup kbtshoot kbprb KB908480 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:908480

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com