E-mailového podpisu v e-mailových zpráv, které odpovídáte nezobrazí v aplikaci Outlook 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908520 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při odpovídání na e-mailové zprávy v aplikace Microsoft Office Outlook 2003 podpisu e-mailové zprávy se nezobrazí v e-mailové zprávě. K tomuto problému dochází i v případě, že jste nakonfigurovali aplikaci Outlook 2003 zahrnete podpis e-mailové zprávy každých čas odpovědi nebo předání e-mailové zprávy dál.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud jste nakonfigurovali aplikaci Outlook 2003 možnost připojit původní zprávu při odpovídání na e-mailové zprávy. Pokud odpověď neobsahuje původního textu e-mailové zprávy, data záhlaví odpovědi není vytvořena. V takovém případě nelze určit aplikaci Outlook 2003 kdy e-mailové zprávy přidat podpis elektronické pošty.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven v opravu hotfix, která je nyní obsažen v aktualizaci service pack. Pokud jste nainstalovali nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003, není nutné instalovat opravu hotfix.

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 3. Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Office 2003. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Informace o opravě hotfix

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v aplikaci Outlook 2003 post-Service aktualizací Service Pack 2 balíčku opravy Hotfix vydanou 7. listopadu 2005. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
898457Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Outlook 2003 následující po aktualizaci aktualizací Service Pack 2: 7. listopadu 2005
Poznámka: Tato oprava hotfix řeší tento problém pouze v případě, že jste provedli následující kroky. Tato oprava hotfix neopraví další scénáře pro e-mail podpis problémy.
 1. Můžete vytvořit podpis elektronické pošty při odpovědi nebo předávání e-mailové zprávy.
 2. Aplikace Microsoft Office Word 2003 vypnete jako editor e-mailových zpráv.
 3. Nakonfigurujete aplikaci Outlook 2003 možnost připojit původní zprávu při odpovědi nebo předávání e-mailové zprávy.
 4. Odpovědi e-mailovou zprávu používající jeden z následujících formátů písma:
  • Formát RTF
  • VE FORMÁTU HTML
  • prostý text

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 908520 - Poslední aktualizace: 24. září 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt kboffice2003sp3fix kbemail kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB908520 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:908520

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com