W wiadomości e-mail, które odpowiadają na nie ma podpisu e-mail w programie Outlook 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 908520 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas odpowiadania na wiadomość e-mail w Microsoft Office Outlook 2003 podpis e-mail nie ma w wiadomości e-mail. Ten symptom, nawet jeśli skonfigurowano program Outlook 2003, aby dołączyć podpis e-mail za każdym razem odpowiedzieć lub przesłać dalej wiadomości e-mail.

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli skonfigurowano program Outlook 2003 do używania Dołącz oryginalną wiadomość opcja odpowiadania na wiadomość e-mail. W odpowiedzi na nie jest dołączony tekst oryginalnej wiadomości e-mail, dane nagłówka odpowiedzi nie jest tworzony. W takiej sytuacji program Outlook 2003 nie można określić, kiedy dodawać podpis e-mail wiadomości e-mail.

Rozwiązanie

Ten problem został rozwiązany pierwszy w poprawce, obecnie zawarte w dodatku service pack. Został zainstalowany najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003, nie trzeba instalować poprawki.

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Ten problem został rozwiązany w dodatku Service Pack 3 dla pakietu Office 2003. Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla pakietu Office 2003

Informacje o poprawce

Jak uzyskać poprawkę

Ten problem został rozwiązany w programie Outlook 2003 poprawkami wydanymi po dodatku Service Pack 2 pakiecie poprawek z dnia 7 listopada 2005 r. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
898457 Opis pakietu poprawek programu Outlook 2003 wydanego po udostępnieniu dodatku Service Pack 2: 7 listopada 2005 r.
Uwaga Ta poprawka umożliwia rozwiązanie tego problemu tylko wtedy, gdy wykonane następujące czynności. Ta poprawka nie naprawiają inne scenariusze e-mail podpisu.
 1. Utwórz podpis e-mail podczas odpowiadania lub przekazywania wiadomości e-mail.
 2. Wyłącz program Microsoft Office Word 2003 jako edytora poczty e-mail.
 3. Konfigurowanie programu Outlook 2003 do używania Dołącz oryginalną wiadomość Opcja podczas odpowiadania lub przekazywania wiadomości e-mail.
 4. Odpowiedź na wiadomość e-mail, której użyto jednego z następujących formatów czcionki:
  • Format RTF
  • HTML
  • zwykły tekst

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 3 dla pakietu Office 2003.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 908520 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Słowa kluczowe: 
kboffice2003sp3fix kbemail kbqfe kbbug kbfix kbmt KB908520 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:908520

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com