E-posta imzanızı yanıtladığınız iletilerin görünmüyor Outlook 2003'te

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 908520 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2003'te bir e-posta iletisini yanıtladığınızda, e-posta imzanızı e-posta iletisinde görüntülenmez. Bu belirti, Outlook 2003'ü e-posta imzası yanıtladığınızda veya bir e-posta iletisini ilet her zaman dahil etmek için yapılandırılmış olsa bile karşılaşıyorsunuz.

Neden

Outlook 2003'ü e-posta iletisini yanıtladığınızda, özgün ileti iliştir seçeneğini kullanmak için yapılandırdıysanız bu sorun oluşur. Yanıt özgün e-posta iletisinin metin dahil, yanıt üstbilgisi verileri oluşturulmadı. Bu durumda, Outlook 2003 e-posta imzası e-posta iletisine eklemek ne zaman belirlenemiyor.

Çözüm

Bu sorun ilk olarak artık bir hizmet paketinin içerdiği düzeltmeyle giderilmiştir. En son Office 2003 hizmet paketini yüklediyseniz, bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekmez.

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 3'de düzeltilmiştir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, 7 Kasım 2005 tarihli Outlook 2003 post-Service Pack 2 düzeltme paketinde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
898457Outlook 2003 Service Pack 2 sonrası düzeltme paketinin açıklaması: 7 Kasım 2005'in açıklaması
Not Yalnızca, aşağıdaki adımları yükselttiyseniz, bu düzeltme bu sorunu giderir. Bu düzeltme diğer senaryolar için e-posta imzası sorunları düzeltmez.
 1. Yanıtladığınız veya e-posta iletilerini iletmek için bir e-posta imzası oluşturabilirsiniz.
 2. Microsoft Office Word 2003'ü, e-posta düzenleyiciniz olarak etkinleştirin.
 3. Outlook 2003'ü yanıtladığınızda veya e-posta iletilerini iletmek, özgün ileti iliştir seçeneğini kullanmak üzere yapılandırın.
 4. Yazı tipi aşağıdaki biçimlerden birini kullanan bir e-posta iletisine cevabı:
  • Zengin metin biçimi
  • html
  • düz metin

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 3 ' giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 908520 - Last Review: 24 Eylül 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kboffice2003sp3fix kbemail kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB908520 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:908520

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com