Možnost "Všechna data" není k dispozici v "Převést z QuickBooks průvodci" v účetnictví Professional, Accounting Express nebo Small Business Accounting

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 908807 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o převod dat z QuickBooks v aplikaci Microsoft Office Accounting Professional, v Microsoft Office Accounting Express a Microsoft Office Small Business Accounting možnost Všechna Data v převést z QuickBooks průvodce není k dispozici. Možnost Převést hlavní záznamy je k dispozici.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace service pack pro účetní Professional, pro účetní Express nebo pro Small Business Accounting. Potom nainstalujte aktualizaci transakcí přenesení.

Nejnovější aktualizace service pack a aktualizace transakcí Migration musí být nainstalována, že je k dispozici možnost Všechna Data v převést z Průvodce QuickBooks.

1. Část: Instalace nejnovější aktualizace service pack

 1. V nabídce Nápověda v účetnictví Professional, Accounting Express nebo Small Business Accounting klepněte na tlačítko Vyhledat aktualizace.
 2. Klepněte na tlačítko Stáhnout a potom postupujte podle pokynů na obrazovce stáhněte a nainstalujte nejnovější aktualizaci service pack.

Část 2: Instalace aktualizace Migration transakcí

Poznámka: Před instalací aktualizace Migration transakcí musí být nainstalována nejnovější aktualizace service pack.
 1. následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://sba.microsoft.com/MigrationDownload.htm
 2. Klepněte na tlačítko stáhnout aktualizaci přenesení transakce. Klepněte na tlačítko Spustit nebo Uložit. Může se zobrazit chybová zpráva oznamující, že máte klepněte na příkaz Spustit.
 3. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko nainstalovat.
 4. Ihned po dokončení Průvodce instalací klepněte na tlačítko Dokončit. Možnost Všechna Data budou k dispozici v převést z Průvodce QuickBooks.

Vlastnosti

ID článku: 908807 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Accounting Professional 2008
 • Microsoft Office Accounting Professional 2007
 • Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Microsoft Office Accounting Express 2007
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbmbsmigrate kbprb KB908807 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:908807

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com