El ile Bordro hesaplama Professional hesap, hesap Express'te ve Small Business 2006'da hesap gerçekleştirmeye çalıştığınızda hata iletisi: "güvenlik düzeyi çok ayarlandığından makrolar devre dışı yüksek"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 908990 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Zaman, Microsoft Office Accounting Professional, Microsoft Office, hesap Express'te, bir el ile Bordro hesaplamasında gerçekleştirmeye veya Microsoft Office Small Business hesap 2006, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Güvenlik düzeyi çok yüksek olarak ayarlandığından makrolar devre dışı bırakılır. Makroları çalıştırmak için <a0></a0>, güvenlik düzeyini daha düşük bir ayarı değiştirmek ve makroların imzalanmış ve güvenilir doğrulayın.

Neden

Makro güvenlik düzeyini "Çok yüksek olarak" Microsoft Office Excel 2003 çalışma sayfalarındaki veya Microsoft Office Excel 2007 çalışma sayfalarındaki ayarlandığından bu sorun oluşur. Bu ayar makrolarını Excel 2003 çalışma sayfalarını ve Excel 2007 çalışma sayfası otomatik olarak devre dışı bırakır. Excel 2007 veya Excel 2003'te el ile Bordro hesaplama gerçekleştirdiğinizde, bu programları, makrolar ManualPayrollCalculation.xlt çalışma sayfasının etkin olmasını gerektirir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, makro güvenlik düzeyini değiştirin. Bunu yapmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1: Excel 2003'te makro güvenlik düzeyini değiştirin...

 1. Hata iletisi aldığınızda, Tamam ' ı tıklatın.
 2. Excel 2003'te, Microsoft Excel'in ManualPayrollCalculation.xlt çalışma sayfasını açın, makro için Araçlar menüsünden ve Güvenlik ' i tıklatın.
 3. Güvenlik düzeyi</a0> sekmesinde, aşağıdaki seçenek seçin:
  Yüksek . Yalnızca güvenilir kaynaklardan gelen imzalı makroların çalışmasına izin verilir. Imzasız makrolar otomatik olarak devre dışı bırakılmış. olan
 4. Tamam ' ı tıklatın.
 5. Excel çalışma sayfası'nı kapatın. Bunu yapmak için <a0></a0>, Dosya menüsünden Çıkış ' ı tıklatın.
 6. Professional hesap, hesap Express'te veya Small Business 2006'da hesap için El ile BordroÇalışanlar menüsünden. Daha sonra El ile Bordro girin'ı tıklatın.
 7. Her zaman bu yayımcıdan gelen makrolara güven onay kutusunu seçmek için tıklatın.
 8. Makroları Etkinleştir ' i tıklatın.

Yöntem 2: Excel 2007 makro güvenlik düzeyini değiştirin...

 1. Hata iletisi aldığınızda, Tamam ' ı tıklatın.
 2. Excel 2007'de, Microsoft Excel'in ManualPayrollCalculation.xlt çalışma sayfasını açın, Office düğmesi ' ni tıklatın, Excel Seçenekleri ' ni tıklatın, Güven Merkezi ' ni tıklatın, Güven Merkezi ayarları ' nı tıklatın ve Makro ayarları</a1>'ı tıklatın.
 3. Makro ayarları</a0> sekmesinde, dijital olarak imzalanmış makrolar hariç, tüm makrolar devre dışı bırakma seçeneğini seçin.
 4. Tamam ' ı tıklatın.
 5. Office düğmesi ' ni tıklatın ve Çıkış Excel ' ı tıklatın.
 6. Professional hesap, hesap Express'te veya Small Business 2006'da hesap için El ile BordroÇalışanlar menüsünden. Daha sonra El ile Bordro girin'ı tıklatın.
 7. Araç çubuğunda görünen güvenlik uyarı iletisini yanında, Seçenekler ' i tıklatın.
 8. Bu içeriği etkinleştir</a1> seçeneğini ve sonra da Tamam ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Davranışı Yeniden Oluşturma Adımları

 1. Excel 2003'ı açın.
 2. Araçlar menüsünden, makro ' nun üzerine gelin ve ardından Güvenlik ' i tıklatın.
 3. Güvenlik düzeyi</a0> sekmesinde, aşağıdaki seçenek seçin:
  Çok yüksek. Yalnızca güvenilen yerlerden yüklenen makroların çalışmasına izin verilir. Diğer tüm imzalı ve imzasız makrolar devre dışı bırakılmış. olan
 4. Güvenilen Yayımcılar sekmesindeki Microsoft Corporation ' i tıklatın ve sonra da <a2>Kaldır</a2>'ı tıklatın.
 5. Tamam ' ı tıklatın.
 6. Hesap Professional'da, Express'teki hesap veya hesap Small Business 2006, Çalışanlar menüsünden için El ile Bordro ve El ile Bordro girin</a1>'ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 908990 - Last Review: 29 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Accounting Professional 2008
 • Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Microsoft Office Accounting Professional 2007
 • Microsoft Office Accounting Express 2007
 • Microsoft Office Small Business Accounting 2006
 • Microsoft Office Small Business Management Edition 2006
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbmbsmigrate kbprb KB908990 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:908990

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com