Použít rychlé přepínání uživatelů v Windows XP Media Center Edition 2005 se zobrazí chybová zpráva "Chyba inicializace přehrávání"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 při použít rychlé přepínání uživatelů k přepnutí do jiného uživatele při sledování filmu DVD a potom přepněte zpět do pokračovat sledování filmu DVD můžete obdržet následující chybová zpráva:
Chyba inicializace přehrávání
K tomuto problému dochází pouze pokud sledujete film DVD v režimu zobrazení v okně, přepnout na jiné uživatele.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, restartujte Media Center Edition. Při přehrávání DVD Video DVD bude pokračovat z kde zastavena.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Odborné Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete také navštívit Windows XP Media Center Edition produktu informace webu následující web: http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 909060 - Poslední aktualizace: 14. října 2005 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot KB909060 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909060

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com