Windows XP Media Center Edition 2005 Hızlı Kullanıcı Geçişi kullandığınızda bir "Kayıttan çalma başlatma hatası" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 909060 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

DVD filmi seyretmek ve geri DVD film seyretme devam etmek için geçiş için başka bir kullanıcıya geçmek için Hızlı Kullanıcı Geçişi kullandığınızda, Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 ' aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Kayıttan çalma başlatma hatası
Bu sorun, yalnızca diğer kullanıcı geçtiğinizde pencereli modda DVD filmi seyretmek ortaya çıkar.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Media Center Edition'ı yeniden başlatın. DVD'YI oynattığınızda, DVD filmi burada, durdurulan gelen devam edecek.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Media Center teknik desteği

Microsoft Windows XP Media Center Edition, donanım aygıtınızla veya sisteminizle birlikte sağlandığından, bu yazılım için donanım üreticisi teknik destek ve Yardım sağlar. Bilgisayarınızın üreticisi, kurulumu belirli aygıt sürücüleri ve bu üreticinin sağladığı donanımın performansını en üst düzeye çıkarmak için isteğe bağlı ayarlar kullanarak özelleştirmiş olabilir. Windows XP Media Center Edition ile ilgili olarak teknik yardım almanız gerektiğinde, üretici kendi donanımı üzerine yüklediği yazılımı desteklemek üzere en nitelikli olduğundan doğrudan üreticinize başvurun.

Windows XP Media Center Edition ürün bilgileri Web sitesi aşağıdaki Microsoft Web sitesini de ziyaret edebilirsiniz: http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Özellikler

Makale numarası: 909060 - Last Review: 14 Ekim 2005 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot KB909060 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:909060

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com