Kullanıcı iletilen toplantı isteğine yanıt olarak "yanıt Gönder verme" seçeneğini tıklattıysanız, Outlook 2003'te, bir kullanıcının toplantı güncelleştirmelerini almaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 909109 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Toplantıyı düzenleyen kişi toplantıyı güncelleştirirse bir Microsoft Office Outlook 2003 kullanıcı başka bir Outlook 2003 kullanıcısı tarafından iletilen toplantı isteğini alır toplantı isteğine bir yanıt Gönder seçeneğini tıklatarak yanıtlarsa, kullanıcı, güncelleştirmelerin almaz. Bu durum, özgün toplantı yeni katılanın bilgilerle güncelleştirilmemesi nedeniyle oluşur. Bu makalede, yanıtlar ve iletilen toplantı istekleri, <a2>yanıt gönderme</a2> seçeneğini devre dışı bırakarak bu sorunu gideren bir Outlook 2003 düzeltme açıklanır. Yükledikten sonra bu düzeltmeyi etkinleştirmek için <a0></a0>, ForceMtgForwardResponse kayıt defteri girdisini ekleyin ve sonra da kayıt defteri girdisi 1 olarak ayarlayın. Düzeltme yüklendikten sonra bir kullanıcının başka bir kullanıcı tarafından iletilen toplantı isteğini alır toplantı isteğine yanıt vermesi gereken. Yanıt gönderme seçeneği kullanılamaz. Bu düzeltme, bilgisayarda toplantı isteğini ileten kullanıcının ve kullanıcının iletilen toplantı isteğini alır bilgisayarda yüklü olması gerekir. Bu makalede, ayrıca düzeltmenin ile ilgili bilinen sorunlar anlatılır.

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Office Outlook 2003 kullanıcı, bir toplantıyı düzenleyen bir toplantı isteği alır. Sonra kullanıcı başka bir Outlook 2003 kullanıcıya toplantı isteği iletir. Iletilen toplantı isteğini alıcısının, bunlar için iletilen toplantı isteğini yanıtlarken bir yanıt Gönder seçeneğini tıklatıyor.

Bu senaryoda, toplantıyı düzenleyen alıcısının iletilen toplantı isteğini toplantıya davet bilmez. Toplantıyı düzenleyen kişi toplantıyı güncelleştirdiğinde, alıcı özgün toplantı isteğine eklenemedi çünkü iletilen toplantı isteğini alıcısının toplantı güncelleştirmelerini almaz.

Pratik Çözüm

Toplantıyı düzenleyen siz iseniz, özgün toplantı isteğini istediğiniz Katılanlar ekleyerek güncelleştirin. Ardından, tüm toplantıyı Katılanlara güncelleştirilmiş bir toplantı isteği göndermek için Güncelleştirme Gönder ' i tıklatın.

Çözüm

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, 7 Kasım 2005 tarihli Outlook 2003 post-Service Pack 2 düzeltme paketinde giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
898457Açıklama, Outlook 2003 Service Pack 2 sonrası düzeltme paketi: 7 Kasım 2005'in açıklaması

Yükledikten sonra bu düzeltmeyi etkinleştirmek için <a0></a0>, ForceMtgForwardResponse kayıt defteri girdisini aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarına ekleyin ve sonra da kayıt defteri girdisi 1 olarak ayarlayın:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Options\Calendar
ForceMtgForwardResponse kayıt defteri girdisi 1 olarak ayarlandığında, toplantı isteğine bir yanıt Gönder</a1> seçeneğinde, soluk görünüyor ve kullanılamaz. Bu yordam, bilgisayarda kullanıcının iletilen toplantı isteğini alır ve toplantı isteğini ileten kullanıcının bilgisayarda gerçekleştirilmelidir.

Not Toplantı isteğine bir yanıt Gönder</a1> seçeneğinde, ForceMtgForwardResponse kayıt defteri girdisini 0 olarak ayarlandığında kullanılabilir.

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme

Bu düzeltmeyi etkinleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Outlook 2003'ten çıkın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulun ve tıklatıp seçin:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Options\Calendar
 4. 3. Adımda belirtilen anahtarı seçtikten sonra Düzen menüsünden Yeni ' işaretleyin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 5. ForceMtgForwardResponse yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. ForceMtgForwardResponse ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 7. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 8. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak için Çık ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki senaryolarda bilinen sorunlar bu makalede anlatılan düzeltmeyi içeren belge. Bu senaryolarda, kullanıcıları temsil etmek için aşağıdaki biçimde kullanın:
 • Toplantıyı düzenleyen toplantı isteğini gönderen UserO var.
 • UserR Toplantı Düzenleyicisi toplantı isteğini alır ve sonra toplantı isteğini ileten kullanıcıdır.
 • UserF iletilen toplantı isteğini alan kullanıcıdır.

Senaryo 1: Toplantı isteğini "İstek yanıtı" seçeneğini kullanırsanız, bir yanıt göndermek için UserF istenmez

Toplantı isteği, İstek yanıtı seçeneği kullanmıyorsa, toplantı isteğine bir yanıt göndermek için UserF istenmez. Bu sorunla karşılaşabilecek, bir örnek şudur:
 1. UserO İstek yanıtı seçeneğini kullanan bir toplantı isteği oluşturur. Daha sonra UserO UserR için toplantı isteği gönderir.
 2. Toplantı isteğini, UserR UserF için iletir.
 3. UserF iletilen toplantı isteğini kabul eder.

Senaryo 2: Toplantıyı UserF "göndermeden önce yanıtı Düzenle" seçeneğini tıklatır ve sonra da iletiyi kapatana kabul edilen

UserF göndermeden önce yanıtı düzenle seçeneğini tıklattığında, ancak ileti göndermek, toplantıyı kabul edilir. Ayrıca, Outlook 2003'te UserF'ın takvimini toplantıyı görüntülenir. Ancak, toplantı yanıtı için UserO gönderilmez. Bu sorunla karşılaşabilecek, bir örnek şudur:
 1. UserO, UserR için bir toplantı isteği gönderir.
 2. Toplantı isteğini, UserR UserF için iletir.
 3. UserF iletilen toplantı isteğini kabul eder. Daha sonra toplantı isteğini göndermeden önce yanıtı düzenle</a1> seçeneğinde UserF tıklatır. UserF toplantı isteğine yanıt yeni BIR ileti görüntülenir.
 4. UserF yeni iletiyi kapatır ve yanıt göndermez.

Senaryo 3: UserR yanıt toplantı isteği iletmek sonra göndermelidir

UserR bir toplantı isteği iletmek sonra yanıt göndermeniz gerekir. Yanıt gönderme seçeneği soluk görünüyor ve kullanılamaz. Bu sorunla karşılaşabilecek, bir örnek şudur:
 1. UserO, UserR için bir toplantı isteği gönderir.
 2. Toplantı isteğini, UserR UserF için iletir.
 3. UserR toplantı isteğini kabul eder.

Senaryo 4: "Yanıt Gönder verme" seçeneği Outlook nesne modeli kullanarak, toplantı isteğini UserF ileten hala kullanılabilir

Outlook Nesne Modeli (OOM) kullanarak, toplantı isteğini UserR iletir, yanıt gönderme seçeneği hala kullanılabilir. Bu sorunla karşılaşabilecek, bir örnek şudur:
 1. UserO, UserR için bir toplantı isteği gönderir.
 2. UserR the OOM'nı kullanarak toplantı isteği için UserF iletir. Örneğin, toplantı isteği iletmek için aşağıdaki kod UserR kullanır:
  Sub FwdMtg()
    Dim olApp As New Outlook.Application
    Dim olInbox As Outlook.MAPIFolder
    Dim olMtg As Outlook.MeetingItem
    Dim olMtgFwd As Outlook.MeetingItem
    
    Set olInbox = olApp.GetNamespace("MAPI").GetDefaultFolder(olFolderInbox)
    Set olMtg = olInbox.Items(1)
    Set olMtgFwd = olMtg.Forward
    olMtgFwd.Recipients.Add ("UserF") ‘change user to recipient who receives the fwd item 
    'olMtgFwd.Display
    olMtgFwd.Send
  End Sub
  
 3. UserF toplantı isteğini kabul eder.

Senaryo 5: "Yanıt Gönder verme" seçeneği Outlook Web Access'i kullanarak, toplantı isteğini UserR ileten hala kullanılabilir

Exchange Server 2003 için Microsoft Office Outlook Web Eri?imi'ni kullanarak, toplantı isteğini UserR iletir, yanıt gönderme seçeneği hala kullanılabilir. Bu sorunla karşılaşabilecek, bir örnek şudur:
 1. UserO, UserR için bir toplantı isteği gönderir.
 2. UserR Outlook Web Access'e oturum açar ve sonra da toplantı isteği için UserF iletir.
 3. UserF toplantı isteğini kabul eder.

Özellikler

Makale numarası: 909109 - Last Review: 24 Nisan 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.9
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbcalendar kbqfe kbbug kbfix kbpubtypekc KB909109 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:909109

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com