Po instalaci správce heslo DigitalPersona software a čtečka otisků prstů a poté restartujte počítač se nespustí Průvodce registrací otisků prstů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909129 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Čtečka otisků prstů Microsoft a správce heslo DigitalPersona Microsoft software pro instalaci. Pak restartujte počítač. Poté se při pokusu o registraci otisků s čtečkou otisků prstů, Průvodce registrací otisků prstů nespustí. Proto nelze zaregistrovat snímání otisků prstů.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1: Znovu nainstalovat a nakonfigurovat správce heslo DigitalPersona software

Poprvé přihlásíte do systému Windows po instalaci čtečku otisků prstů, Průvodce registrací otisků prstů se zobrazí tak, aby bylo možné spustit registeringfingerprints. Pokud není spuštěn Průvodce registrací otisků prstů , ověřte následující skutečnosti:
 • Na kartě procesy ve Správci úloh hledejte DPAgnt.exe. Chcete-li zobrazit na kartě procesy ve Správci úloh, stiskněte kombinaci kláves CTRL + ALT + DEL, klepněte na tlačítko Správce úloha potom klepněte na kartu procesy .
 • Podívejte se na kartu Po spuštění v nástroji Konfigurace systému. DPAgnt.exe musí být vybrána. Chcete-li spustit nástroj pro konfiguraci systému, klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ Msconfig.exe v Otevřít pole a pak klepněte na tlačítko OK.
 • Ujistěte se, že přihlášený uživatel je členem skupiny Administrators.
Pokud jeden nebo více z těchto akcí nejsou ověřovány, přeinstalujte software DigitalPersona heslo správce. Restartujte počítač.

Další informace o tom, jak nainstalovat software Manager heslo DigitalPersona, najdete v příručce Začínáme dodané s čtečkou otisků prstů.

Pokud přeinstalování softwaru správce heslo DigitalPersona problém nevyřeší, postupujte takto.

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Při nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Proto postupujte přesně podle následujících kroků. Pro zvýšení ochrany proveďte před úpravami zálohu registru. Pokud pak dojde k potížím, budete moci registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedit v Otevřít pole a pak klepněte na tlačítko OK spusťte Editor registru.
 2. Vyhledejte a vyberte následující podklíč registru:
  HKEY_LOCALMACHINE\Software\Microsoft\Windows\Currentversion\Run
 3. Pokud DPAgnt není v pravém podokně Editoru registru podklíč, který je uveden v kroku 2 je-li vybrána, postupujte takto:
  1. Podklíč, který je uveden v kroku 2 vybrali a v nabídce Úpravy klepněte na příkaz Nový a potom klepněte na tlačítko Řetězcová hodnota.
  2. Zadejte příkaz DPAgnt, a stiskněte klávesu ENTER.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši DPAgnta potom klepněte na příkaz změnit.
  4. Do pole Údaj hodnoty zadejte C:\Program Files\Digitalpersona\Bin\DPAgnt.exea potom klepněte na tlačítko OK.
  5. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec a ukončete Editor registru.
  6. Restartujte počítač.

Metoda 2: Ruční spuštění Průvodce registrací otisků prstů

K registraci otisků, postupujte takto:
 1. Přihlaste se k účtu systému Windows.
 2. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na příkaz DigitalPersona PasswordManagera potom klepněte na tlačítko Průvodce registrací otisků prstů.
 3. Postupujte podle pokynů Průvodce registrací otisků prstů na obrazovce.
 4. Jakmile dokončíte registraci otisků prstů, klepněte na tlačítko Dokončit.

Další informace

Další informace o tom, jak přidat, změnit nebo odebrat přihlašovací údaje o otiscích pomocí správce přihlášení otisků prstů pro použití s čtečkou otisků prstů Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
899626 Jak přidat, změnit nebo odebrat přihlašovací údaje o otiscích pomocí správce přihlášení otisků prstů pro použití s čtečkou otisků prstů

Vlastnosti

ID článku: 909129 - Poslední aktualizace: 2. října 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Fingerprint Reader
 • Microsoft Optical Desktop with Fingerprint Reader
 • Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer with Fingerprint Reader
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbhardware kbtshoot kbprb kbmt KB909129 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 909129

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com