Oprava: Se může zobrazit chybová zpráva při pokusu spustit aplikaci, která je vytvořena na ATL framework v systému Windows 2000 nebo starší verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909141 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu spustit aplikaci, která je vytvořena na framework knihovna Active Template (ATL) v systému Microsoft Windows 2000 nebo starší verze aplikace se nespustí. Může se zobrazit následující chybová zpráva:
FreeAddrInfoW bod procedury položka nebyla nalezena v knihovně DLL WS2_32.dll.
Potíže nastanou v případě splnění následujících podmínek:
  • Aplikace používá třída CSocketAddr.
  • Aplikace vytvořené pomocí aplikace Microsoft Visual C++ .NET 2003.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože implementace Unicode ATL framework používá funkci Windows Sockets FreeAddrInfoW v CSocketAddr třídy. Toto rozhraní API je však pouze implementována v systému Windows XP a novější verze.

Poznámka: Funkce Windows Sockets FreeAddrInfoW byla zavedena v systému Windows XP a Microsoft Windows Server 2003. Windows Sockets FreeAddrInfoW funkce přidá podporu pro IP verze 6 (IPv6) zásobníku.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVelikost souboruDatumČas
Atlsocket.h3,53822.09.200521: 34
Atlsocket.inl3,21022.09.200523: 30

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 909141 - Poslední aktualizace: 26. července 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
  • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver KB909141 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909141

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com