Je k dispozici aktualizace, která umožňuje klientským počítačům systémy Windows XP přijímat pakety až 64 KB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909390 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Aktualizace je k dispozici pro název služby DNS klientských počítačů se systémem Microsoft Windows XP s aktualizací Service Pack 1 (SP1) nebo Microsoft Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2). Tato aktualizace umožní počítači klienta DNS přijímat pakety až 64 KB (kilobajtů) ze serveru DNS. Největší paket, který mohl přijmout klientského počítače se systémy Windows XP byl dříve, 16 KB. Některé servery DNS však může odesílat pakety až 64 KB. Tyto servery DNS zahrnovat servery se systémem Berkeley Internet Name Domain (BIND) nebo server, 2003, Service, Pack, Microsoft Windows 1, (SP1).

Další informace

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít nainstalován v Service Pack 2 (SP2) nebo Windows XP Service Pack 1 (SP1).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Dnsapi.dll5.1.2600.1760140,28813. 10. 200512: 42X86SP1SP1QFE
Dnsrslvr.dll5.1.2600.176052,22413. 10. 200512: 42X86SP1SP1QFE
Dnsapi.dll5.1.2600.2775148,48013. 10. 200512: 34X86SP2SP2QFE
Dnsrslvr.dll5.1.2600.277545,56813. 10. 200512: 34X86SP2SP2QFE

Další informace

Další informace o terminologii používané v tomto článku naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 909390 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbfix kbpubtypekc KB909390 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909390

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com