Oprava: V Ovládacích panelech "Zvuky a zvuková zařízení" nezobrazuje správně nastavení v seznamu "Reproduktoru"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909441 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Poté, co aplikace volá metodu Microsoft DirectSound SetSpeakerConfig a určuje hodnotu DSSPEAKER_7POINT1_SURROUND nebo DSSPEAKER_7POINT1_WIDE hodnoty Zvuky a zvuková zařízení v Ovládacích panelech nezobrazí správně nastavení v Nastavení reproduktorů seznam.

Pokud aplikace určuje hodnotu DSSPEAKER_7POINT1_SURROUNDZvuky a zvuková zařízení Popis by měl zobrazovat. 7.1 reproduktory domácího kina. Místo toho Zvuky a zvuková zařízení nesprávně zobrazuje popis 7.1 celou konfiguraci reproduktorů.

Pokud aplikace určuje hodnotu DSSPEAKER_7POINT1_WIDEZvuky a zvuková zařízení Popis by měl zobrazovat. 7.1 celou konfiguraci reproduktorů. Místo toho Zvuky a zvuková zařízení nesprávně zobrazuje popis 7.1 reproduktory domácího kina.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože hodnoty DSSPEAKER_7POINT1_SURROUND a DSSPEAKER_7POINT1_WIDE jsou namapovány nesprávně při inicializaci ovládacího panelu v systému Windows XP.

Řešení

Informace o opravě hotfixNásledující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček WindowsXP-KB909441-x 86-ENU.exe.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
MmSys.cpl5.1.2600.2776618,49614. Října 200501: 50

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 znalostní bázePopis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 909441 - Poslední aktualizace: 12. listopadu 2012 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
atdownload kbfix kbqfe kbhotfixserver kbmt KB909441 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 909441

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com