Poprawka: W Panelu sterowania "Dźwięki i urządzenia Audio" nie wyświetla poprawnie ustawienie na liście "Konfiguracja głośników"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 909441 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po zastosowaniu wywołuje Microsoft DirectSound SetSpeakerConfig Metoda i określa albo DSSPEAKER_7POINT1_SURROUND wartość lub DSSPEAKER_7POINT1_WIDE wartość, Dźwięki i urządzenia Audio w Panelu sterowania nie są poprawnie wyświetlane ustawienia Konfiguracja głośników Lista.

Jeśli aplikacja określa DSSPEAKER_7POINT1_SURROUND wartość, Dźwięki i urządzenia Audio Opis powinien być wyświetlany Głośniki kina domowego 7.1. Zamiast tego, Dźwięki i urządzenia Audio niepoprawnie Wyświetla opis Głośniki konfiguracji rozległej 7.1.

Jeśli aplikacja określa DSSPEAKER_7POINT1_WIDE wartość, Dźwięki i urządzenia Audio Opis powinien być wyświetlany Głośniki konfiguracji rozległej 7.1. Zamiast tego, Dźwięki i urządzenia Audio niepoprawnie Wyświetla opis Głośniki kina domowego 7.1.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ DSSPEAKER_7POINT1_SURROUND wartość i DSSPEAKER_7POINT1_WIDE wartości są niewłaściwie mapowane podczas inicjowania w Panelu sterowania systemu Microsoft Windows XP.

Rozwiązanie

Informacje o poprawceNastępujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet WindowsXP-KB909441-x 86-ENU.exe.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzas
MMSYS.cpl5.1.2600.2776618,49614-Paź-200501: 50

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to usterka występująca w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 909441 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
atdownload kbfix kbqfe kbhotfixserver kbmt KB909441 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:909441

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com