Aktualizace je k dispozici pro SQL Server 2000 Desktop Engine (SHAREPOINT)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909544 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Microsoft Windows SharePoint Services (WSS) používá Microsoft SQL Server Desktop Engine (Windows) jako relační datové úložiště. Instanci pojmenovanou Microsoft SQL Server, který je přidružen k WSS s názvem "sharepoint." Tato instance, zobrazí se v nástroji Přidat nebo odebrat programy jako SQL Server 2000 Desktop Engine (SHAREPOINT).

Tato aktualizovaná verze SQL Server Desktop Engine (Windows) je pojmenovaná instance SQL Server 2000 Desktop Engine (SHAREPOINT) používaný pouze WSS aktualizace. Tato aktualizace obsahuje všechny opravy zahrnuté v Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 4 (SP4). Seznam oprav zahrnutých v aktualizaci SQL Server 2000 SP4 získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
888799 Seznam opravených v aktualizaci SQL Server 2000 Service Pack 4

Další informace

Tato aktualizace upgraduje existující pojmenované instance SQL Server 2000 Desktop Engine (SHAREPOINT). Proto nelze vrátit zpět, nebo tuto aktualizaci odebrat. Je nutné odinstalovat pojmenované instance SQL Server 2000 Desktop Engine (SHAREPOINT) a pak ji přeinstalujte jednotlivé verze, dokud jste nainstalovali verzi, která byla v počítači před použitím této aktualizace.

Poznámka: Doporučujeme zálohovat všechny uživatelské a systémové databáze, které jsou přidruženy k této instance serveru SQL Server, před instalací této aktualizace. Pokud musí tuto aktualizaci odebrat, budete muset obnovit tyto databáze vrátit do jejich původního stavu pre-update.

Aktualizace systému Microsoft Windows

Chcete-li získat tuto aktualizaci z webu Microsoft Windows Update, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Další informace o systému Microsoft Windows Update navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?PR = wupd
Poznámka: Máte-li další produkty společnosti Microsoft, které jsou nainstalovány, budete automaticky přesměrováni na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://Update.microsoft.com

Služba Microsoft Software Update Services a Windows Server Update Services

Tato aktualizace je k dispozici z Microsoft Software Update Services (SUS) a ze systému Windows Server Update Services (WSUS). Informace o službě SUS nebo WSUS naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Služby Software Update Services
http://technet.microsoft.com/en-us/wsus/bb466186.aspx

K dispozici je nyní: Windows Server Update Services
http://technet.microsoft.com/en-us/wsus/default.aspx
Další informace o terminologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Odkazy

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
894199Popis změn v obsahu služeb Software Update Services a Windows Server Update Services

Vlastnosti

ID článku: 909544 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbtshoot kbinfo kbmt KB909544 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909544

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com