Sonra Exchange Server posta kutusu farklı bir depolama grubu için Mac için Entourage 2004 önce taşınan posta kutusuyla eşitlemeye çalıştığında, Mac için Entourage 2004 iletiler silinir taşınır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 909574 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft, bir sorun var, Microsoft Office 2004, Mac Service Pack veri kaybına neden 2 için (11.2.0) onaylamıştır. Mac için Microsoft Entourage 2004 için bir başka bir depolama grubu Exchange Server'ın çalıştığı sunucuda taşınmış bir Microsoft Exchange Server posta kutusu ile eşitlemeye çalıştığında, bu veri kaybı oluşabilir. Bu sorun yalnızca, önce posta kutusu taşıma Mac Service Pack 2 için Office 2004 ile güncelleştirildi Entourage 2004 sürümlerini etkiler.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2004, Mac 11.2.1 güncelleştirmesi edinin. Bu güncelleştirmeyi edinmek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Mactopia Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/mac/download
Sistem yöneticileri genellikle posta kutusu taşıma Exchange Server yönetim ve depolama yönetimini bir parçası olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu güncelleştirmenin yüklü değilse, çoğaltılacak klasörleri görünebilir. Ayrıca, iletileri, olaylar ve ilgili kişileri Entourage 2004 taşınan posta kutusuyla eşitlemeye çalışırsa, ilk kez silinmiş.

Önemli
Posta kutunuzun yinelenen klasörleri içeren veya iletileri, kişileri veya olayları eksik farkederseniz, posta kutunuzdaki etkilenebilir. Entourage 2004 hemen kullanmayı. Daha sonra doğru Bu sorunu gidermek için "Geçici çözüm" bölümündeki adımları izleyin. Herhangi bir Yardım gerekirse sistem yöneticinize başvurun.

Exchange Server posta kutusu taşınmaz, Office 2004, Mac 11.2.1 güncelleştirmesi daha önce bu bölümünde belirtilen Web sitesinden yükleyin. Başka hiçbir eyleme gerek yoktur.

Pratik Çözüm

Exchange Server posta kutusu taşıdıysanız veya klasör çoğaltmaya ve veri kaybı karşılaştı, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Entourage 2004 hemen çıkın.
 2. Karşıdan yükleyip Office 2004 for Mac 11.2.1 Update Web sitesinden "Çözüm" bölümünde açıklanan. Entourage 2004 başlatmayın.
 3. Ağ bağlantısını kesin.
 4. Entourage 2004 başlatın. Sonra tüm Exchange Server hesabı silin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Araçlar menüsünden hesaplar ' ı tıklatın ve sonra Exchange</a0> sekmesini tıklatın.
  2. Bir Exchange Server hesabını tıklatın ve sonra da <a2>Sil</a2>'i tıklatın. Yeniden silme işlemini onaylamak için Sil ' i tıklatın.
  3. Adımları 4a ve 4b kalan olan Exchange sunucu hesapları için yineleyin.
 5. Entourage 2004'nden çıkın ve sonra da ağa yeniden bağlanma.
 6. Entourage 2004 başlatın. Sonra Exchange Server hesabı ekleyin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Araçlar menüsünden hesaplar ' ı tıklatın ve sonra Exchange</a0> sekmesini tıklatın.
  2. Yeni ' yi tıklatın ve sonra da hesap için istediğiniz ayarları belirtin.
  3. Eklemek istediğiniz bir diğer Exchange Server hesabı, adımları 4a ve 4b yineleyin.
Önemli Office 2004 güncelleştirmesi Mac 11.2.1 yükleme, kayıp verileri kurtarmaz. Exchange Server posta kutusuna taşınır, ancak Mac 11.2.1 için Office 2004 yükleniyor güncelleştirme ek veri kaybını önler. Kaybolan verileri kurtarmak, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Macintosh bilgisayarda bir tarayıcı üzerinden Outlook Web Access'e erişimini Exchange Server posta kutusuna oturum açın. Ardından, gezinti çubuğu ve kaydırma olarak Silinmiş Öğeleri Kurtarmaseçenekleri ' ni tıklatın. Daha fazla yardım için Exchange sunucu sistem yöneticisine başvurun.
 2. Yöntem 1. adımda, posta kutusu verilerini Kurtar, posta kutunuz, varolan bir yedekten geri yüklemek için Exchange Sistem yöneticisine başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nden, sistem yöneticilerine ek yönergeler edinebilirsiniz. Ilgili bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://www.microsoft.com/mac/support

Özellikler

Makale numarası: 909574 - Last Review: 6 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbpubtypekc KB909574 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:909574

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com