Počítač se systémem Windows XP přestane reagovat během úsporného režimu nebo režimu spánku operací nebo při pokusu o použití příkazu Vypnout

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909667 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Počítač se systémem Microsoft Windows XP přestane reagovat (zablokuje se) při pokusu provést jednu z následujících operací:
 • Přepnutím počítače do úsporného režimu nebo do režimu spánku.
 • Obnovení počítače z úsporného režimu nebo z režimu spánku.
 • Použít Vypnout příkaz v Spustit nabídka.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud jsou splněny následující podmínky:
 • Universal serial bus (USB) fotoaparát je připojen k kořenový rozbočovač USB nebo portu USB počítače.

  Poznámka: Některé počítače mají interní rozbočovač USB. Například přenosný počítač jste jedinou sběrnici USB a použít interní rozbočovač USB poskytnout dva nebo více portů USB počítače.
 • Na Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie možnost je povolena pro kamery USB.
K tomuto problému dochází, pokud používá kořenový rozbočovač USB USB 1.1 nebo USB 2.0.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Stream.sys5.3.2600.279048,7685. Listopadu 200500: 55x 86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie možnost pro kamery USB. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ devmgmt.msc v Otevřít pole a pak klepněte na tlačítko OK.
 2. Ve Správci zařízení rozbalte Zařízení pro zpracování obrázků.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na fotoaparát USB a klepněte na tlačítko Vlastnosti.

  Poznámka: Kamery USB je obvykle umístěn v Zařízení pro zpracování obrázků ve Správci zařízení. Fotoaparát však může být umístěn jinde, v závislosti na zařízení. Další informace, obraťte se na výrobce hardwaru.
 4. Klepněte Řízení spotřeby kartu a zrušte zaškrtnutí políčka Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie Zaškrtávací políčko.

Vlastnosti

ID článku: 909667 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertisebeginner kbqfe kbHotfixServer kbmt KB909667 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909667

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com