Herní výkon může být špatná v počítači se systémem Windows XP používající dvoujádrový procesor

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909944 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o spuštění hry v počítači se systémem Microsoft Windows XP používající dvoujádrový procesor může být nízký výkon hry. Například můžete zaznamenat některé z následujících příznaků:
 • Hra přestane reagovat během hraní hry.
 • Hra přestane reagovat během procesu vykreslování.
 • Herní výkon je pomalý.

Příčina

Tyto problémy s výkonem může dojít v případě, že hra není určen pro použití v počítačích s procesory dual core. Nastat problémy s výkonem hry nelze zachytit správně informace o časování.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto, podle potřeby:
 1. Nainstalujte nejnovější aktualizaci pro hru. Navštivte stránku podpory Web vydavatele hry zjistit, zda je aktualizace k dispozici. Pokud hra je produkt společnosti Microsoft, navštivte následující Web společnosti Microsoft pro nápovědy:
  http://support.microsoft.com/?pr=GMS
 2. Na Minimální spotřeba schéma napájení může způsobit problémy u některých her v některých systémech. Proto je možné tento problém vyřešit pomocí jiného schématu řízení. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ powercfg.cpla klepněte na tlačítko OK. Vybrat schéma napájení než Minimální spotřeba v Schémata nastavení napájení pole.
 3. Pokud problém přetrvává, nainstalujte nejnovější ovladače pro procesor. Informace o ovladači, obraťte se na AMD, společnosti AMD webu:
  http://www.AMD.com
  Chcete-li kontaktovat Intel, navštivte web společnosti Intel:
  adrese http://www.Intel.com
  Společnost Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost kontaktních informací jiných výrobců.
 4. Pokud problém přetrvává, nainstalujte nejnovější ovladače pro základní desky.
 5. Pokud problém přetrvává, upgrade systému BIOS počítače. Další informace o upgradu systému BIOS obraťte se na výrobce základní desky počítače.

  Upozornění Pokud nesprávně aktualizovat nebo flash systému BIOS počítače, může počítač musí být nefunkčnosti.
Pokud problém přetrvává i po dokončení těchto kroků, navštivte vydavatele hry webovou stránku podpory nápovědy.

Další informace

Pokud jste vývojář, který používá instrukce rozdíl mezi (Čítač razítko v reálném čase) vypočítat časování, navštivte následující Web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN) informace o QueryPerformanceCounter funkce:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms644904.aspx

Technická podpora pro 64bitové verze systému Microsoft Windows

Technická podpora pro-verze x 64 systému Windows poskytuje výrobce hardwaru. Výrobce hardwaru poskytuje podporu, protože verze x 64 systému Windows byla součástí dodaného hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí systému Windows. Jedinečné součásti může zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru. Společnost Microsoft bude vyvíjet přiměřené úsilí v případě, že potřebujete technickou pomoc s verzí x 64 systému Windows. Pravděpodobně však přímo od výrobce. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému-verze x 64 systému Microsoft Windows Server 2003 navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 909944 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbmt KB909944 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909944

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com