Vyhledávací tabulky kódů osnovy organizace nejsou po instalaci aktualizace Project Server 2003 Service Pack 2 správné. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 909947 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Microsoft Office Project Server 2003 zkontrolujte a potom uložte soubor globální šablony organizace. Poté si všimnete, vyhledávací tabulky, které jsou spojeny s kódy osnovy organizace jsou nesprávné. Vyhledávací tabulky mít například chybějící uzly. Položky v seznamu jsou případně disordered.

Předpokládejme například, že mají strukturu tabulky vyhledávání osnovy, který vypadá podobně jako následující příklad před instalací Project Server 2003 Service Pack 2 (SP2):
A
 B
 D
C
E
Po instalaci aktualizace Project Server 2003 SP2 strukturu osnovy vyhledávací tabulky může vypadat podobně jako v následujícím příkladu:
A
 B
C
 E
Navíc nebudete pravděpodobně moci rozbalit nebo sbalit uzly strukturu osnovy vyhledávací tabulky.

Příčina

K tomuto problému dochází po instalaci aktualizace Project Server 2003 SP2.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte a nainstalujte aktualizaci Project Server 2003 SP2a.

Další informace o tom, jak získat aktualizaci Project Server 2003 SP2a klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
873458Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Project 2003
Poznámka: Aktualizace Project Server 2003 SP2 byla vydána 27. září 2005. Aktualizace Project Server 2003 SP2a byla vydána 13. prosinci 2005. Project Server 2003 SP2a řeší problém, který je uvedena v "příznaky".

Po instalaci aktualizaci Project Server 2003 SP2a postupujte takto:
 1. Spustit následující dotaz SQL oproti databázi projektu, dojde k tomuto problému:
  UPDATE MSP_PROJECTS
  SET PROJ_EXT_EDITED = 0
  WHERE PROJ_TYPE = 2
  
 2. Otevřete soubor globální šablony organizace pomocí aplikace Project Professional 2003.

  Postupujte takto:
  1. Připojit na Server Project Server 2003 pomocí aplikace Project Professional 2003.
  2. V aplikaci Project Professional 2003 klepnutím na Nástroje, přejděte na příkaz Možnosti organizace a potom klepněte na tlačítko Otevřít globální Enterprise.
 3. Ověřte, zda vyhledávací tabulky Kód osnovy organizace jsou zobrazí způsobem očekáváte. Pokud se zobrazují způsob očekáváte, sbalení osnovy klepnutím na znaménko minus (-) a re-expanding osnovy.

  Re-expand osnovy, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Nástroje ukažte na položku Vlastní a klepněte na příkaz Pole organizace.
  2. Klepněte na kartu Vlastní kódy osnovy v dialogovém okně Vlastní pole organizace, vyberte pole, které chcete zobrazit a klepněte na Vyhledávací View tabulku.
 4. V nabídce soubor klepněte na tlačítko Uložit. Potom klepněte na tlačítko Zavřít zavřete soubor globální šablony organizace.
Poznámka: Pokud není se pokoušíte přidat zpět uzly, které byly chybějící nebo re-ordering uzly, které byly disordered původní problém odstranit, měli byste mít pouze skript spustit.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 909947 - Poslední aktualizace: 13. prosince 2005 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Project Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbupdateissue kbtshoot kbprb KB909947 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:909947

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com