Při pokusu o čtení obsahu nápovědy pro funkce blokování překryvných oken Internet Explorer v počítači se systémem Windows XP SP2 nainstalovali sadu může zobrazit chybová zpráva: "Stránku nelze zobrazit"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 910329 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Nainstalovat Windows XP Service Pack 2 (SP2) Multi-Language User Interface Pack (), který popisuje článku Microsoft Knowledge Base (KB) 84165. Potom pokusíte číst obsah nápovědy pro funkci Microsoft Internet Explorer 6 překryvných oken. V tomto případě se může zobrazit následující chybová zpráva:
Stránku nelze zobrazit.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud soubor Iexplore.chm obsahující obsahu nápovědy blokování překryvných oken není správně aktualizován po instalaci MUI Pack. Tento soubor je umístěn v následujících složkách:
  • Složka 1: Drive: \Program Files\Internet Explorer\MUI\ lang
  • Složka 2: Drive: \WINDOWS\HELP\MUI\ lang
Při pokusu o čtení obsahu nápovědy souboru Iexplore.chm je načten z 1 složky a nikoli z 2 složky.

Pokud MUI Pack aktualizuje pouze Iexplore.chm soubor, který je umístěn v složky 2 a není složka 1, však zaveden souboru Iexplore.chm a nebude zobrazen obsah nápovědy.

Poznámka:Drive je zástupný symbol oddílu pevného disku, na kterém je nainstalován operační systém Windows. Dále lang je zástupný symbol představuje číslo pro jazyk MUI.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Aby bylo možné nainstalovat tuto opravu hotfix, musí být v počítači nainstalovaná aktualizace Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Inetcpl.cpl6.0.2900.2795360,96012. Listopadu 200503: 55Nelze použít

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 910329 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp2fix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbpubtypekc KB910329 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:910329

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com