Metin kutusu "Windows'u Kapat" ve "Windows Güvenlik" iletişim kutusunu Multilingual User ınterface Pack'i Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2'de ayarladığınız dilde görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 910366 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2) çalıştıran bir bilgisayarınız varsa. Sahip olduğunuz çok dilde kullanıcı arabirimi paketi (bilgisayarda yüklü MUI). <a0>Windows Güvenliği</a0> iletişim kutusunu açmak için CTRL + ALT + DELETE tuşlarına basın ve daha sonra Kapat ' ı tıklatın. Bu senaryoda, ayarladığınız'teki MUI dil metni <a0>Windows'u Kapat</a0> iletişim kutusunun görünmüyor. Windows'u Kapat iletişim kutusundan ve Windows Güvenlik iletişim kutusunu kapatın ve sonra Windows Güvenliği iletişim kutusunu yeniden açın, bu iletişim kutusundaki'teki MUI ayarladığınız dilde da görünmüyor. Metni değil kadar oturum, doğru dilde görüntülenir ve yeniden oturum açın.

NotBaşlat ' ı tıklatın ve sonra Kapat ' ı tıklatarak Windows kapatma iletişim kutusu açarsanız, iletişim kutusundaki metin, doğru dilde görüntülenir.

Bu sorun, aşağıdaki eylemlerden biri ortaya sonra görebilirsiniz:
  • Microsoft Windows Update Web sitesinde otomatik Güncelleştirmeler özelliğini açın.
  • Gpupdate/target: Computer</a0> komutu, Grup ilkesi ayarlarını güncelleştirmek için kullanın.
  • Bilgisayarın arka planda Grup ilkesi ayarlarını güncelleştirir.

Neden

Ntdll.dll dosyası, Userenv.dll dosyasını ve User32.dll dosyası düzgün çalışmazsa, bu sorun oluşur.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, Windows XP SP2 yüklü olmalıdır.
Windows XP SP2'yi edinme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, 903242 düzeltmenin yerini alır.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatformSP gereksinimiHizmet Dalı
NTDLL.DLL5.1.2600.2791706,04809 Kas 200500: 05X86SP2SP2QFE
User32.dll5.1.2600.2791577,02409 Kas 200500: 05X86SP2SP2QFE
Userenv.dll5.1.2600.2791724,48009 Kas 200500: 05X86SP2SP2QFE


Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayar oturumunu. Daha sonra bilgisayarı yeniden günlük.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan standart terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 910366 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbpubtypekc KB910366 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:910366

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com