Düzeltme: IDE'NIN, C# Visual Studio 2005'te, iç içe genel türler çalışmak yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 910832 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Iç içe geçmiş bir genel türler Visual Studio 2005'te C# ile çalışırken, IDE yanıt vermiyor. Ayrıca, bilgisayarın yüzde 100 CPU kullanımı gösterir.

Bu sorun, tüm iç içe genel türler için geçerli değildir. Ancak, bu sorun, durumunda oluşur; temel sınıfından devralan iç içe geçmiş türetilmiş bir sınıf türü parametresi türetilmiş bir tür olduğu sahip genel bir temel sınıf. Örneğin, aşağıdaki kod, IDE yanıt vermemeye başlamasına neden olur.
class Base<T>
{
	class Derived : Base<Derived> 
	{
	}
}
IDE bitmemiş kodu önceki kod örneği olarak ayrıştırılamıyor, kodu değiştiremezsiniz, çünkü bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, bu bir taban sınıfta bir yöntem eklemek ve açma küme ayracı yazın, IDE kodu aşağıdaki kod ayrıştırır.
class Base<T>
{
	void Merge(T other)
	{  

			}

	class Derived : Base<Derived> 
	{
	}

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio 2005 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
cslangsvc.dll8.0.50727.463,665,92017 Kas 200512: 12: 26X86

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Temel sınıfı, türetilmiş bir sınıf sonra yazın.
  • Her sınıf, ayrı bir dosyada bildirin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 910832 - Last Review: 11 Aralık 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Standard Edition
  • Microsoft Visual Studio 2005 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual C# 2005 Express Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB910832 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:910832

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com