Tablet PC Giriş Paneli bileşenini kullanan programlar, Windows XP Tablet PC Edition 2005 üzerinde başarısız olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 911071 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 tabanlı bir bilgisayarda <a2>Tablet PC Giriş Paneli</a2> bileşeni gerektiren programlar kullanıyorsanız, programları güvenilir olmayan olabilir. Bu programlar hatalı çalışabilir veya beklenmedik şekilde kapanabilir.

Örneğin, Lenovo ThinkPad bilgisayarlarda sunu Yöneticisi programını başlatmak için FN + F7'ye kısayol tuşu bileşimi kullandığınızda bu sorun oluşur.

Neden

Işlem önceden bırakılmış bir adresi burada başvuru (Tiptsf.dll) Tablet PC Giriş Paneli bileşenindeki bir yarış durumu nedeniyle bu sorun oluşur.

Çözüm

Düzeltme

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Tiptsf.dll1.7.2600.2886210,94413 Nisan 200604: 08X86


Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Gelişmiş metin hizmetlerini kapatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, Uluslararası Denetim yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Diller</a0> sekmesinde, Ayrıntılar ' ı tıklatın.
  3. Tercihler iletişim kutusunda, Dil çubuğu ' nu tıklatın.
  4. Dil çubuğu ayarları iletişim kutusundaki Gelişmiş metin hizmetlerini kapat onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.

    Not Değişikliği onaylamanız istendiğinde, Evet veya Tamam ' ı tıklatın.
  5. Iki kez Tamam ' ı tıklatın.
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 911071 - Last Review: 26 Nisan 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbexpertisebeginner kbhotfixserver KB911071 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:911071

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com