"Müşteri adayları" iletişim kutusu, geçen hafta açılmış veya Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da bu hafta açılmış kapalı müşteri adayları göstermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 911321 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Müşteri adayları geçen hafta açılanMüşteri adayları iletişim kutusunda <a1>Görünüm</a1> listesinde seçtiğiniz zaman, geçen hafta açılmış kapalı müşteri adayları iletişim kutusu göstermez. Ayrıca, iletişim kutusunu, Müşteri adayları bu hafta açılanGörünüm listesinde seçtiğinizde, bu hafta açılan müşteri adayları kapalı göstermez. Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' oluşur.

Neden

Yanlış XML dosyaları ve görünümü Müşteri adayları bu hafta açılanMüşteri adayları geçen hafta açılan görünümü için bulunduğundan bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 911321 - Last Review: 7 Aralık 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB911321 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:911321

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com