Jak vyřešit konfliktní soubory při publikování webu serveru v aplikaci FrontPage 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 911594 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje, jak vyřešit konfliktní soubory při publikování webu na server Microsoft Office FrontPage 2003.

Další informace

Při publikování webu na server pomocí aplikace FrontPage 2003, můžete si všimnout sloupci Stav zobrazí konfliktů pro některé soubory v zobrazení vzdálený webový server. Tento stav konflikt označen Pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Změnit soubor na vzdáleném webu.
  • Neprovádějte stejné změny na místní web.
Musíte se nejprve rozhodnout, že na verzi souboru chcete zachovat. Potom publikovat verze vzdálený web. Obě verze obsahují změny, otevřete oba soubory a sloučit změny ručně.

Zabránit konfliktům souboru, použijte jednu z následujících metod:
  • Vždy nejprve změnit místní web. Potom publikovat na vzdáleném webu.
  • Použijte možnost synchronizovat zobrazení vzdálený webový server. Možnost synchronizovat publikuje soubory z místního webu na vzdáleném webu nebo ze vzdáleného webu na místní web. Tato možnost zaručuje oba weby obsahovat nejnovější verzi jakéhokoli souboru.
Poznámka: Pokud verze místní a vzdálené verze souboru obsahují změny, synchronizovat možnost zachovat nejnovější verze a přepsat starší jeden.

Vlastnosti

ID článku: 911594 - Poslední aktualizace: 4. ledna 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office FrontPage 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB911594 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:911594

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com