FrontPage 2003'te bir sunucu için bir Web sitesine yayımladığınızda, çakışan dosyaları nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 911594 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft Office FrontPage 2003'te bir sunucu için bir Web sitesine yayımladığınızda, çakışan dosyaları nasıl.

Daha fazla bilgi

FrontPage 2003 Web sitesi bir sunucuya yayımlamak için kullandığınızda, Durum sütunu için bazı dosyaları <a0>Uzak Web sitesi</a0> görünümünde Çakışma görüntüler görebilirsiniz. Bu çakışma durumu gösterilir aşağıdaki koşullar doğruysa:
  • Uzak Web sitesinde bir dosyayı değiştirmiş olursunuz.
  • Yerel Web sitesinde aynı değişiklikler yapmayın.
Önce saklamak istediğiniz dosyanın sürümü karar vermelisiniz. Sonra bu sürüm, uzak Web sitesine yayımlayın. Her iki sürümü de değişiklikler içeriyorsa, her iki dosyayı açın ve sonra değişiklikleri el ile birleştirin.

Dosya çakışmaları önlemek için <a0></a0>, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Her zaman yerel Web sitesini değiştirin. Sonra uzak Web sitesine yayımlayın.
  • Synchronize</a0> seçeneği, Uzak Web sitesi görünümü kullanın. Eşitle seçeneğini dosyaları yerel Web sitesinden uzak Web sitesine veya uzak Web sitesinden yerel Web sitesine yayımlar. Bu seçenek, her iki Web siteleri, herhangi bir dosyanın en son sürümünü içeren güvence altına alır.
Not Değişiklikler içeriyorsa hem yerel sürüm, hem de uzaktan dosya sürümünü Eşitle seçeneğini en son sürümünü tutmak ve daha önceki bir üzerine.

Özellikler

Makale numarası: 911594 - Last Review: 4 Ocak 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office FrontPage 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB911594 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:911594

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com