Düzeltme: bir çözümü yeniden ve Visual Studio 2005'te, Tasarım görünümündeki bir Windows formu görüntülemeye çalıştığınızda, bir hata iletisi alabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 912019 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2005'te bir çözümü yeniden ve Microsoft Windows Form Tasarım görünümünde çalışın. Bunu yaptığınızda, Windows Form Tasarım görünümünde göstermeyebilir. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız ve yığın çağrı:
Bir veya daha çok hata Tasarımcısı'nı yüklerken ile karşılaştı. Hatalar aşağıda listelenmiştir. Diğer kod değişiklikleri gerektirebilir ancak, projenizi yeniden olu?turma bazı hatalar sabit. TypeLoad hatası. Istenen türlerinden birini veya birkaçını yüklenemiyor. Daha fazla bilgi için LoaderExceptions özelliği alın.

System.Reflection.Module.GetTypesInternal (StackCrawlMark & stackMark)
System.Reflection.Assembly.GetTypes()
Microsoft.VisualStudio.Shell.Design.AssemblyObsoleteEventArgsctor (derleme birleştirme)
Microsoft.VisualStudio.Design.VSDynamicTypeService.ReloadAssemblyIfChanged (string codeBase)
Microsoft.VisualStudio.Design.VSDynamicTypeService.CreateDynamicAssembly (string codeBase)
Microsoft.VisualStudio.Design.VSTypeResolutionService.AssemblyEntry.get_Assembly()
Microsoft.VisualStudio.Design.VSTypeResolutionService.AssemblyEntry.Search (string fullName, String typeName, Boolean ignoreTypeCase, derleme ve derleme, açıklama dize)
Microsoft.VisualStudio.Design.VSTypeResolutionService.SearchProjectEntries (AssemblyName assemblyName, String typeName, Boolean ignoreTypeCase, derleme ve birleştirme)
Microsoft.VisualStudio.Design.VSTypeResolutionService.GetType (string typeName, Boolean throwOnError, Boolean ignoreCase, ReferenceType refType)
Microsoft.VisualStudio.Design.Serialization.CodeDom.AggregateTypeResolutionService.GetType (string name, Boolean throwOnError, Boolean ignoreCase)
Microsoft.VisualStudio.Design.Serialization.CodeDom.AggregateTypeResolutionService.GetType (string name, Boolean throwOnError)
System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.GetType (ıtyperesolutionservice trs, string name, <a1>Sözlük</a1> ` 2 adları)
System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.FillStatementTable (IDesignerSerializationManager Yöneticisi ıdictionary tablo, <a1>Sözlük</a1> ` 2 adları, CodeStatementCollection ifadeleri, dize SınıfAdı)
System.ComponentModel.Design.Serialization.TypeCodeDomSerializer.Deserialize (IDesignerSerializationManager yöneticisini, CodeTypeDeclaration bildirimi)
System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomDesignerLoader.PerformLoad ' (IDesignerSerializationManager Yöneticisi)
Microsoft.VisualStudio.Design.Serialization.CodeDom.VSCodeDomDesignerLoader.PerformLoad (IDesignerSerializationManager serializationManager)
Microsoft.VisualStudio.Design.Serialization.CodeDom.VSCodeDomDesignerLoader.DeferredLoadHandler.Microsoft.VisualStudio.TextManager.Interop.IVsTextBufferDataEvents.OnLoadCompleted (ınt32 fReload)

Çözüm

Düzeltme bilgileriMSDN kod galeride hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://code.msdn.microsoft.com/KB912019

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için <a0></a0>, Visual Studio 2005 yüklü olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.VisualStudio.Design.dll2.0.50727.50434,17609 Ara 200511: 05X86

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, çıkın ve sonra Visual Studio 2005 çözüm yeniden oluşturmak için önce yeniden başlatın.

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 912019 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Standard Edition
  • Microsoft Visual Studio 2005 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Architect Edition
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Developer Edition
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Team Foundation:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Test Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbqfe kbbug KB912019 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:912019

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com