Kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače pro systém Windows XP Media Center Edition 2005 eHome

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 912024 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje opravy a aktualizace, které jsou součástí kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače eHome pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005.

Další informace

Společnost Microsoft vydala kumulativní aktualizaci 2 pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005. Tato aktualizace je určena pro systémy, které používají kumulativní aktualizaci 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005.

Další informace o kumulativní aktualizaci 2 pro systém Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
900325Kumulativní aktualizace 2 pro systém Windows XP Media Center Edition 2005


Kumulativní aktualizace 2 pro eHome infračervený přijímač je kumulativní a je k dispozici z webu Microsoft Windows Update a Microsoft Download Center. Tato kumulativní aktualizace přidává podporu pro klávesnice Microsoft Media Center infračervené (IR) a pro nové Infračervené přijímače.

Kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače eHome přidává podporu pro nové modely Vzdálená Infračervená zařízení a klávesnic a dalších klíčů na zařízení IR dálkovým ovládáním a klávesnice. Systém nyní rozpoznává další dodavatele ID a ID zařízení. Tato aktualizace také zlepšuje tak, že systém Windows XP Media Center Edition 2005 rozpozná nová Infračervená zařízení vzdáleného. Tato aktualizace aplikace Media Center je lépe schopen načíst ovladač zařízení IR dálkovým ovládáním a přečtěte si informace o modelu a výrobce zařízení. Z důvodu vylepšení snadněji najdete správný ovladač pro vzdáleného Infračerveného zařízení.

Kromě těchto vylepšení a opravy, které jsou obsaženy v 888795, 905213 a 890546 opravy hotfix Tato aktualizace řeší následující problémy:
 • Pokud instalujete novou verzi ovladače vzdáleného Infračerveného zařízení, se správně nahradí všechny staré systémové soubory. Z důvodu tohoto problému nemusí správně pracovat některé funkce zařízení.
 • Pokud nainstalujete ovladač Media Center IR a připojení vzdálené zařízení IR, některé funkce zařízení nebude pracovat správně. Po instalaci této aktualizace není nutné odpojit vzdálené Infračervené zařízení při instalaci ovladače Media Center IR.
 • Pokud instalujete ovladač Media Center IR a Media Center nahrává, Media Center klávesnice nemusí pracovat správně až po restartování počítače. Po instalaci této aktualizace není nutné restartovat počítač, jestliže nainstalujete ovladač Media Center IR nahrávat aplikace Media Center.

Stažení kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače eHome

Ke stažení kumulativní aktualizace 2 pro infračervené přijímače eHome, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:
 • Aktualizace systému Microsoft Windows:
  http://Update.microsoft.com/
 • Microsoft Download Center:

  Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Ke stažení
  Stáhněte balíček 912024 nyní.
  Datum vydání: Leden 24, 2006

  Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
  Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Informace o kumulativní aktualizaci

Požadavky

Kumulativní aktualizace 2 pro Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 k instalaci této opravy hotfix musí být spuštěn.

Souhrnné informace o nahrazení aktualizace

Tato kumulativní aktualizace nahrazuje aktualizace, které byly popsány v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
888795 Kumulativní aktualizace 1 pro eHome infračervený přijímač pro systém Windows XP Media Center Edition 2005
890546 Zařízení USB přestat fungovat v systému Windows XP Media Center Edition

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Hidir.sys5.1.2600.282519 20011. Ledna 200600:48x86AKTUALIZACE SP2SP2QFE
Irbus.sys5.1.2600.282546,59211. Ledna 200600:48x86AKTUALIZACE SP2SP2QFE

Postup při odebrání této aktualizace

Chcete-li odinstalovat tuto aktualizaci, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ appwiz.cpla potom klepněte na tlačítko OK.
 2. Klepnutím vyberte Zobrazit aktualizace Zaškrtněte toto políčko.
 3. Klepněte na tlačítko Windows XP Media Center Edition 2005 KB912024a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
Správce systému mohou k odebrání této kumulativní aktualizace pomocí nástroje Spunist.exe. Nástroj Spuninst.exe je umístěn ve %windir%\$NTUninstallKBnnnnnnSložka $\Spuninst. Tento nástroj podporuje následující instalační přepínače:
 • /? Zobrazí seznam instalačních přepínačů.
 • /u Použije bezobslužný režim.
 • /f Platnost ostatních ukončení programů při vypnutí počítače.
 • /z Nerestartuje počítač po dokončení instalace.
 • /q Použije tichý režim. Tichý režim vyžaduje zásah uživatele.

Technická podpora aplikace Media Center

Protože Microsoft Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v dodaném hardwarovém zařízení či systému, výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru. Výrobce počítače pravděpodobně upravil instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon hardwaru. Pokud potřebujete technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo výrobce vzhledem k tomu, že výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval na hardware.

Vlastnosti

ID článku: 912024 - Poslední aktualizace: 20. července 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver atdownload kbexpertisebeginner kbmt KB912024 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 912024

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com