Pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla eHome podczerwieni odbiornik dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 912024 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano poprawki i aktualizacje, które są zawarte w pakiecie zbiorczym aktualizacji 2 dla odbiornika podczerwieni eHome dla systemu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005.

Więcej informacji

Firma Microsoft wydała pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla eHome podczerwieni odbiornik dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005. Ta aktualizacja jest przeznaczona dla systemów z zainstalowanym programem pakietu zbiorczego aktualizacji 2 dla systemu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących pakietu zbiorczego aktualizacji 2 dla systemu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
900325Pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005


Pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla eHome odbiornik podczerwieni jest kumulacyjna i jest dostępna w witrynie Microsoft Download Center i z witryny Microsoft Windows Update. Ten pakiet zbiorczy aktualizacji dodaje obsługę klawiatury Microsoft Media Center podczerwieni (IR) i obsługę nowych odbiorników Podczerwieni.

Pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla odbiornika podczerwieni eHome dodaje obsługę dla nowych modeli urządzeń zdalnych Podczerwieni i klawiatur i dodatkowe klawisze na zdalnych urządzeń Podczerwieni i klawiatury. System teraz rozpoznaje identyfikatory dodatkowych dostawców i identyfikatory urządzeń. Aktualizacja poprawia również sposób rozpoznawanie nowych urządzeń zdalnych Podczerwieni przez system Windows XP Media Center Edition 2005. Dzięki tej aktualizacji system Media Center ma większe szanse załadować sterownik urządzenia pilotów Podczerwieni i odczytać informacje o modelu i producenta urządzenia. Ze względu na te ulepszenia łatwiej można znaleźć odpowiedniego sterownika dla urządzenia Podczerwieni zdalnego.

Poza tym te ulepszenia i poprawki, które są zawarte w 888795, 905213 i 890546 poprawki ta aktualizacja rozwiązuje następujące problemy:
 • Po zainstalowaniu nowej wersji sterownika dla urządzenia Podczerwieni zdalnego nie wszystkie stare pliki systemowe są zastępowane poprawnie. Z powodu tego problemu niektóre funkcje urządzenia może nie działać poprawnie.
 • Jeżeli instalowany jest sterownik Podczerwieni programu Media Center i zdalnego urządzenia Podczerwieni jest podłączony, niektóre funkcje urządzenia nie będą pracować poprawnie. Po zainstalowaniu tej aktualizacji nie trzeba odłączyć urządzenie Podczerwieni zdalnego podczas instalowania sterownika Podczerwieni programu Media Center.
 • Jeżeli instalowany jest sterownik Podczerwieni programu Media Center, system Media Center nagrywa klawiatury Media Center może nie działać poprawnie do czasu po ponownym uruchomieniu komputera. Po zainstalowaniu tej aktualizacji nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zainstalowaniu sterowników Podczerwieni programu Media Center, podczas gdy system Media Center nagrywa.

Jak pobrać pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla odbiornika podczerwieni eHome

Aby pobrać pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla odbiornika podczerwieni eHome, odwiedź jedną z następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
 • Microsoft Windows Update:
  http://Update.microsoft.com/
 • Microsoft — Centrum pobierania:

  Następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Pobierz
  Pobierz teraz pakiet 912024.
  Data wydania: 24 stycznia 2006

  Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
  Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Informacje dotyczące pakietu zbiorczego aktualizacji

Wymagania wstępne

Musi być uruchomiony pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla programu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 do zainstalowania tej poprawki.

Informacje dotyczące zastępowania pakietu zbiorczego aktualizacji

Ten pakiet zbiorczy aktualizacji zastępuje aktualizacje, które zostały omówione w następujących artykułach z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
888795 Pakiet zbiorczy aktualizacji 1 dla eHome podczerwieni odbiornik dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005
890546 Urządzenia USB nie działają w systemie Windows XP Media Center Edition

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są podane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Po wyświetleniu informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataGodzinaPlatformawymagania SPSkładnik usługi
Hidir.sys5.1.2600.282519 20011-Sty-200600:48x86z dodatkiem SP2SP2QFE
Irbus.sys5.1.2600.282546,59211-Sty-200600:48x86z dodatkiem SP2SP2QFE

Jak usunąć tę aktualizację

Aby usunąć tę aktualizację, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ appwiz.cpl, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Kliknij, aby zaznaczyć Pokaż aktualizacje pole wyboru.
 3. Kliknij przycisk Windows XP Media Center Edition 2005 KB912024, a następnie kliknij przycisk Usuń.
Administrator systemu może użyć narzędzia Spunist.exe do usunięcia tego pakietu zbiorczego aktualizacji. Narzędzie Spuninst.exe znajduje się w %windir%\$NTUninstallKBnnnnnn$\Spuninst folder. To narzędzie obsługuje następujące przełączniki Instalatora:
 • /? Umożliwia wyświetlenie listy parametrów instalacji.
 • /u Praca w trybie nienadzorowanym.
 • /f Wymuszenie zamknięcia innych programów podczas wyłączania komputera.
 • /z Rezygnacja z ponownego uruchamiania po ukończeniu instalacji.
 • /q Tryb cichy. Tryb cichy nie wymaga interakcji użytkownika.

Pomoc techniczna programu Media Center

Ponieważ Microsoft Windows XP Media Center Edition został dołączony do danego urządzenia lub systemu, producent sprzętu zapewnia pomoc i obsługę techniczną dla tego oprogramowania. Z producentem może dostosował instalację przy użyciu unikatowych składników, takich jak sterowniki urządzeń i ustawień opcjonalnych, aby zmaksymalizować wydajność danego sprzętu. Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej związanej z systemu Windows XP Media Center Edition, skontaktuj się z producentem bezpośrednio ponieważ producenta jest najlepiej przygotowany do obsługi oprogramowania, zainstalowanym na danym sprzęcie producenta.

Właściwości

Numer ID artykułu: 912024 - Ostatnia weryfikacja: 20 lipca 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver atdownload kbexpertisebeginner kbmt KB912024 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 912024

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com