Номер статті: 912375 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Нові функціональні можливості було включено з Microsoft Exchange Server 2003 пакетом оновлень 2 (SP2). Тепер ви можете налаштувати обмеження розміру бази даних.

Обмеження розміру бази даних, за Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition збільшилася з 16 Гб до 18 ГБ. Межі може бути збільшена до як 75 ГБ за допомогою ключа реєстру.

Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition не існує обмежень на розмір максимальної бази даних.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити граничний розмір бази даних, Exchange Server 2003 довідки. Оновлено розділ довідки під Вільний час інсталяції Exchange Server 2003 SP2.

Додаткові відомості

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows


Щоб нам Збільшення максимального розміру бази даних Exchange Server 2003 з пакетом оновлень 2 для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправити кнопка або посилання. Натисніть кнопку запустити у Завантаження файлу діалоговому вікні і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Збільшення максимального розміру бази даних Exchange Server 2003 SP2
Microsoft Fix it 50521
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2

Примітки
 • Автоматичне виправлення працює тільки для Exchange Server 2003 SP2 Standard Edition. Exchange Server 2003 SP2 Enterprise Edition не існує обмежень на розмір бази даних за промовчанням налаштований.
 • У полі значення слід ввести ціле значення від 1 до 75 . Ці ціле значення представляють максимального розміру бази даних в гігабайтах (ГБ).
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не використовуєте комп’ютер-зразок, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе

Щоб збільшити розмір бази даних Exchange Server 2003 SP2, виконайте такі дії:

Важливо. Перш ніж ви збільшити максимальний розмір бази даних Exchange, переконайтеся, що достатньо місця на жорсткому диску для більшої базою даних.
 1. На комп'ютері, який працює під керуванням Exchange 2003 SP2, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regeditі натисніть кнопку ОК.
 2. Виберіть один із таких підрозділів реєстру, відповідно до магазину, що ви хочете збільшити:
  • Для пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок клацніть такий підрозділ реєстру:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\Ім'я сервера\Private-GUID пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок
  • пул носіїв загальних папок клацніть такий підрозділ реєстру:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\Ім'я сервера\Public-Спільне пул носіїв GUID
 3. У меню редагування виберіть команду створитиа потім параметр DWORD.
 4. Введіть нові значення #1 поле Максимального розміру бази даних в ГБ, а потім натисніть клавішу ENTER.
 5. Клацніть правою кнопкою миші Максимального розміру бази даних в ГБі виберіть пункт змінити.
 6. Натисніть кнопку десятковийа потім введіть ціле число від 1 щоб 75 у полі значення .

  Примітка. Ці ціле значення представляють максимального розміру бази даних в гігабайтах (ГБ). Наприклад, значення 75 являє собою базу даних, яка має максимальний розмір 75 ГБ.
 7. Натисніть кнопку OKа потім закрийте редактор реєстру.
 8. Перезапустити службу пул носіїв поштових скриньок даних Microsoft Exchange. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип cmdі натисніть кнопку ОК.
  2. У командному рядку введіть таку команду та натисніть клавішу ENTER:
   net stop msexchangeis
  3. Після того, як служба пул носіїв поштових скриньок даних Microsoft Exchange припинила успішно, введіть таку команду та натисніть клавішу ENTER:
   net start msexchangeis
 9. Перевірте журнал застосунку для перевірки, що розмір бази даних установлено успішно. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип eventvwrі натисніть кнопку ОК.
  2. У засобі перегляду подій натисніть кнопку застосунку.
  3. Двічі клацніть подія ID 1216 підтвердити, що розмір бази даних установлено успішно.

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання нового максимального розміру бази даних під Вільний час сценарій виконання Exchange Server 2003 SP2 відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/aa998066.aspx
Для отримання додаткової інформації про те, щоб тимчасово збільшити розмір бази даних в Exchange Server 2003 пакетом оновлень 1 або ранішої версії Microsoft Exchange Server 2003, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
828070 пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок Exchange Server не mount при бази даних пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок досягає межі 16 Гб
Для отримання додаткової інформації про те, щоб тимчасово збільшити розмір бази даних Exchange 2000 Server, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
813051 Як тимчасово збільшити максимальний розмір 16 Гб бази даних Exchange 2000

Чи вирішено проблему?

Властивості

Номер статті: 912375 - Востаннє переглянуто: 18 листопада 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2
Ключові слова: 
kbinfo kbhowto kbexchstore kbexchtechbulletin kbfixme kbmsifixme kbmt KB912375 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 912375

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com