MS06-029: Дефект у Microsoft Exchange Server дозволяє сценарій ін'єкції коли Exchange Server працює Outlook Web Access

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 912442 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все
корпорація Майкрософт випустила бюлетені з безпеки MS06-029. Цей бюлетень містить усі необхідні відомості про оновлення системи безпеки для Microsoft Exchange Server 2003 та Microsoft Exchange 2000 Server пакета оновлень 3 (SP3). Це включає в себе файл маніфесту параметри інформації та розгортання. Щоб переглянути бюлетень у повному обсязі, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/TechNet/Security/Bulletin/MS06-029.mspx
Якщо використовується Microsoft Exchange Server 2003 пакетом оновлень 1 (SP1) або Microsoft Exchange Server 2003 пакетом оновлень 2 (SP2) і ви установки цього оновлення системи безпеки, сторонні послуг, таких як BlackBerry або GoodLink можуть бути порушені. Спільні поштові скриньки та сценаріїв Microsoft Entourage делегації також може вплинути.

Якщо використовується Microsoft Exchange 2000 Server пакета оновлень 3 (SP3) і установки цього оновлення системи безпеки, ці питання не застосовуються.

Якщо використовується Microsoft Exchange Server 2003 пакетом оновлень 1 (SP1) або Microsoft Exchange Server 2003 пакетом оновлень 2 (SP2), клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base, перш ніж інсталювати це оновлення системи безпеки.

912918 Користувачі не можуть надсилати сповіщення електронною поштою з портативним пристроєм або зі спільної поштової скриньки Exchange 2000 Server і в Exchange Server 2003

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 912442 - Востаннє переглянуто: 27 листопада 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1
Ключові слова: 
kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbwinxppresp2fix kbbug kbfix kbwinserv2003presp1fix kbwin2000presp5fix kbwinnt400presp7fix kbmt KB912442 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 912442

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com