Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Microsoft CRM 1. 2'den yükselttikten sonra bir özel görünüm <a1>sahip</a1> alanındaki süzgeç ölçütü olarak "bir değer girin" değiştirilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 912815 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede açıklanan düzeltme Microsoft Dynamics CRM'nin Çince veya Japonca sürümleri için kullanılamaz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft CRM 1. 2 ' <a0>sahip</a0> alanında bir filtre ölçütünü içeren özel bir görünüm oluşturun. Örneğin, aşağıdaki filtre ölçütüyle kullandığı hesabı varlık için özel bir görünüm oluşturun:
Eşit CRMAdmin sahibi
Microsoft CRM 1.2, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'a yükseltin. Süzgeç ölçütü için bir özel görünüm sonra değiştirirseniz <a0>sahip</a0> alanının içeriğini aşağıdaki öğeleri tarafından değiştirilir:
  • Metin Okuma "bir değer girin"
  • Sarı bir uyarı (!) simgesi
Not Yükseltilen özel görünümü tümüyle işlevseldir. Yalnızca, süzgeç ölçütü için bir özel görünümü değiştirmeye çalıştığınızda sorun yaşıyorsunuz. Iletinin tarafından değiştirilen tüm olası sahipler için <a0>sahip</a0> alanının içeriği "bir değer girin" belirlenemiyor

Çözüm

Bu sorun Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1'de düzeltilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
922815Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Bu sorun, servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935731Servis sağlayıcılar için Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 kullanılabilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition için Güncelleştirme Toplaması 1 ve Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 1 servis sağlayıcılar için giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 912815 - Last Review: 19 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbqfe kbhotfixserver kbmbscustomization kbmbsmigrate KB912815 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:912815

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com