Je k dispozici umožňují používat metodu POST v formulářů HTML v aplikaci Outlook Web Access 2003 Exchange Server aktualizace softwaru pro funkci filtrování nouzovém HTML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 912939 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje aktualizaci softwaru, která je k dispozici pro nouzový HTML filtrování funkce v Microsoft Exchange Server 2003. Tato aktualizace vám umožní použít metodu POST v formulářů HTML při použití aplikace Microsoft Outlook Web Access v Exchange Server 2003.

Další informace

Funkce filtrování nouzovém HTML v Exchange Server 2003 pomáhá odesílání e-mailových zpráv bezpečnější. Použijete-li aplikaci Microsoft Outlook Web Access 2003 Exchange Server, funkci filtrování nouzovém HTML pomáhají chránit před škodlivým skripty, které lze zahrnout do zprávy elektronické pošty ve formátu HTML nebo přílohy. Následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base popisuje obejít tuto funkci filtrování při musí sdílení souborů.

899394Jak sdílet soubory, které jsou odebrány "Nouzovém HTML" filtrování funkce v aplikaci Outlook Web Access 2003 Exchange Server
V aplikaci Outlook Web Access můžete chtít nasadit řešení e-mailu, musíte uvést kód v e-mailové zprávy. Nasadit řešení těchto e-mailu v rámci omezení funkcí filtrování nouzovém HTML, nainstalujte aktualizaci softwaru, která je popsána v tomto článku. Tato aktualizace softwaru aktualizuje nouzovém HTML filtrování funkci, což umožňuje využívat metodu POST v formuláře HTML.

Po instalaci této aktualizace softwaru, je třeba formátovat adresu URL v parametru akce takto:
https:// <server FQDN > /formpostdir/safeformpost.aspx
Na stránce adresář a aspx musí mít název, protože je. V případě, že adresa URL je omezeno na tento formát, není menší riziko zneužití metodu POST neznámý externích zdrojů.

Stahování informací

Následující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Exchange2003-KB912939-x86-ENU.exe package now.
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souboru.

Požadavky

Před instalací aktualizace, musíte nainstalovat Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 2 (SP2).

Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
836993Získání nejnovější aktualizace service Pack pro Exchange Server 2003

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této aktualizace restartovat počítač. Bude však restartována služba Microsoft Exchange Information Store a všechny závislé služby.

Informace o souboru

Globální verze této aktualizace má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Exosal.dll6.5.7651.1270,14423. Březen 200621: 58x 86
Mdbmsg.dll6.5.7651.123,357,18423. Březen 200620: 57x 86
Store.exe6.5.7651.125,253,12023. Březen 200622: 00x 86
Další informace o terminologii, kterou společnost Microsoft používá pro software, který je opraven po jeho vydání naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o schéma názvů pro aktualizace softwaru pro Exchange naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 912939 - Poslední aktualizace: 12. března 2009 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbexpertiseadvanced kbscript kbexchangeowa kbhtml kbinfo kbhotfixserver kbpubtypekc KB912939 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:912939

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com