Düzeltme: ADO.NET bağlantılı bir uygulama SqlBulkCopy sınıfı kullandığında, bir hata iletisi alabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913177 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

ADO.NET bağlantılı uygulama Microsoft SqlBulkCopy sınıfı kullandığında, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Zaman aşımı süresi doldu. Önceki işlem tamamlanmadan zaman aşımı süresi doldu veya sunucu yanıt vermiyor. System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError (SqlException özel durum, Boolean breakConnection) System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning (TdsParserStateObject stateObj) (RunBehavior runBehavior SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj) System.Data.SqlClient.TdsParser.Run System.Data.SqlClient.SqlBulkCopy.WriteToServerInternal() System.Data.SqlClient.SqlBulkCopy.WriteRowSourceToServer (ınt32 columnCount) System.Data.SqlClient.SqlBulkCopy.WriteToServer (ıdatareader okuyucusu) ConsoleApplication1.Program.Main (string [] args) en altında en altında en altında System.Data.SqlClient.SqlInternalConnection.OnError (SqlException özel durum, Boolean breakConnection) at
Not
  • Hata iletisi, kopyalanmış verilerin boyutuna bağlıdır. Belirli bir boyutu veya sürekli olarak hata iletisini neden olan belirli bir boyutu aralığı değil olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bilgisayarınız için uygun dosyayı karşıdan yükleyin:

x86 tabanlı bir bilgisayarda

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
http://download.microsoft.com/download/2/C/5/2C5BCDC9-3241-443A-9F96-4E0B0EDFA727/NDP20-KB916002-X86.exe

x64 tabanlı bir bilgisayarda

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
http://download.microsoft.com/download/D/3/9/D39C79DF-4158-45DF-9031-92C52AB0ED19/NDP20-KB916002-X64.exe

Itanium tabanlı bir bilgisayarda

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
http://download.microsoft.com/download/0/0/3/00392DD3-5B4F-4D99-94E8-6827B8F8D7EF/NDP20-KB916002-IA64.exeMicrosoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
SQLConnection nesne için doğru olarak MultipleActiveResultSets'i bağlantı dizesi özellik ayarlanmamışsa, bu sorun oluşmaz. Ancak, bu sorunu önlemek için geçici bir çözüm olarak bu yapılandırmayı kullanmanızı önermeyiz. Istemci uygulama, birden çok bağlantı etkin sonuçlarına gerçekten tutmalıdır, MultipleActiveResultSets'i bağlantı dizesi özelliği yalnızca etkinleştirilmiş olmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 913177 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbtshoot kbqfe kbhotfixserver kbpubtypekc KB913177 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913177

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com