Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki kullanıcı devre dışı bırakıldığında PreSetState belirtme çizgisi olay ya da PostSetState belirtme çizgisi olay çalıştırılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 913275 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3. 0'daki kullanıcı devre dışı bırakıldığında PreSetState belirtme çizgisi olay ya da PostSetState belirtme çizgisi olay çalıştırılır. Ayrıca, özel iş mantığı çalıştırılır değil. Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • SystemUser varlık için PreSetState belirtme çizgisi olay veya belirtme çizgisi PostSetState olayına abone. Ardından olayına yanıt veren özel iş mantığı oluşturuldu.
  • Kullanıcı devre dışı bırakmak için aşağıdaki yöntemlerden biri kullanılır:
    • SystemUserSetState ileti ve CrmService Web hizmetinden <a2>Execute</a2> yöntemini kullandığınız.
    • Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' kullanıcı işletme birimi ayarlarını devre dışı.

      Not Bir kullanıcı bu şekilde devre dışı bırakmak için <a0></a0>, Ayarlar ' ı tıklatın, Departman Ayarları ' nı, kullanıcılar ' ı tıklatın, kullanıcıyı tıklatın, Eylemler'diğer [NULL]'i tıklatın ve sonra da <a2>devre dışı bırak</a2>'ı tıklatın.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2'de giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 913275 - Last Review: 17 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB913275 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:913275

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com